FritoLay İş Başvurusu ve İşçi Alımı Hakkında Bilgiler

FritoLay iş başvurusu ve işe alım süreci hakkında bilgiler. FritoLay işçi ve personel alımı yapıyor mu? Güncel FritoLay iş ilanları ve kariyer olanakları hakkında bilgiler.

FritoLay İş Başvurusu ve İşçi Alımı Hakkında Bilgiler

Dünyanın en güçlü markalarından olan ve yiyecek içecek sektöründe milyar dolar kazancı olan Fritolay'da çalışmak ister misiniz? Fritolay iş başvurusu nasıl yapılır? Firmanın eleman alımı ilanları ve güncel iş ilanlarını alt kısımdaki linklerden görebilirsiniz.

FritoLay Hakkında Genel Bilgi
Günümüzde dünya üzerinde toplamda 200’den fazla ülkede günlük 1 milyar üzerinde PepsiCo ürünü tüketilmektedir. PepsiCo şirketi içerisinde Pepsi Cola, Frito Lay, Quaker, gatorade ve Tropicana gibi içecek ve yiyecek portföyü tüm dünyaya pazarlanmaktadır. Firma 2013 senesinde toplamda 66 milyar dolar üzerinde gelir elde etmiştir.

FritoLay ve PepsiCo
Frito-Lay genel olarak mısır ve patates cipsi üreten bir firmadır. Bu ürünleri üreterek pazarlamasını sağlar. PepsiCo şirketinin yan kuruluşu olan Frito-Lay, Doritos, Cheetos, Sun Chips, Lay’s ve buna benzer 20’ye yakın markaya sahiptir.

Frito-Lay Tarihçesi
Charles Elmar Doolin 1931 yılında San Antonio’da bulunan Highland Confectionary şirketinde yönetici olarak çalışmaktaydı. Ek iş yapmaya karar veren Doolin, annesinden 100 dolar borç alarak manuel patates doğrayıcısı, mısır cipsi tarifi ve mısır cipsi üreticilerinden toplamda 19 adet bireysel satış hesabı satın alır. Akabinde mısır cipsi sektörüne girer ve annesinin mutfağında üretim yapmaya başlar. Annesi ve kardeşi ile birlikte üretim yaparak günde sadece 10 pound kazanırlar.

FritoLay Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları, çalışanları için hem şirket hem de çalışan açısından maksimum faydayı sağlayacak şekilde faaliyet göstermektedir.

FritoLay İş İlanları
Frito-Lay güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Kariyer.net üzerinden başvuru yapabilmek için sistemde üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Firma bünyesi içerisinde satış departmanına, pazarlamaya, muhasebeye, üretim ve imalat bölümlerine devamlı olarak personel alımları yapmaktadır.

Fritolay İş Başvurusu
Fritolay iş başvurusu için burayı tıklayabilir ve açık iş pozisyonları listeleyebilirsiniz. Fritolay'a özgeçmiş ve cv bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fritolay İletişim
Adres: Tekfen Tower Büyükdere Cad. No:209
A Blok D:2 34394 4. Levent / Şişli / İstanbul
Telefon: 0850 222 0 737
E-posta: info@fritolay.com.tr
Linkedin: https://tr.linkedin.com/company/frito-lay