Market İş İlanları

Gaziantep Winmar Market İş Başvurusu

Gaziantep Winmar Market iş başvurusu nasıl yapılır? Winmar Market iş olanakları ve personel, kasiyer, mağaza görevlisi, şoför alımı hakkında bilgiler.

Alt Başlıklar

Gaziantep Winmar Market Hakkında Bilgi

Winmar Market, Gaziantep’de bulunan bir hipermarketler zinciridir. Her geçen gün marketler zincirini daha da büyüten Winmar Market, 3. Şubesini de Güneykent Mahallesi’nde açmıştı. Bu şubeden sonra büyük ilgi gören Winmar Market, toplamda 6 şubeyle müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Yatırımlarını her geçen gün artıran ve müşteri memnuniyetini üst sırada tutan Winmar Market, yapmış olduğu kampanyalarla ve uygun fiyatlarıyla Gaziantep halkının en fazla tercih ettiği marketler arasına girmiştir.

Winmar Marketlerin ana şubesi Şahinbey Gaziantep’de bulunmaktadır. Şahinbey ilçesinde toplamda 4 Winmar Market bulunmaktadır. Şahinbey dışında iki şubesi daha yer almaktadır. Bunlardan biri Şehitkamil ve diğeri de Nurdağı’nda bulunmaktadır.

Günümüzde toplam 6 şube ile faaliyetlerini sürdüren Winmar Market, her geçen gün mağaza sayısını arttırarak Gaziantep’de farklı bölgelerde hizmet sunmayı hedef olarak belirlemiştir.

Winmar Market, kasiyer alımı, mağaza yöneticisi, depo görevlisi ve şoför alımlarını dönem dönem yapmaktadır. Alt kısımda yer alan bağlantılar üzerinden Winmar Market iş olanakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gaziantep Winmar Market İş Başvurusu

Winmar Market iş başvurusu için bu linke tıklayarak iletişim sayfasına ulaşabilir ve Winmar Market insan kaynakları departmanından iş olanakları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ya da alt kısımda yer alan iletişim bilgilerinden de Winmar Market insan kaynaklarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Winmar Marketlere direk giderek de cv ve özgeçmiş bilgilerinizi Winmar Market insan kaynaklarına teslim edebilirsiniz.

Gaziantep Winmar Hipermarket İletişim

Gaziantep Winmar Adres Bilgisi: Karataş Mah. 400 Nolu Cad. Oska Eğlence Merkezi Şahinbey Gaziantep
Gaziantep Winmar Telefon: (0342) 371 61 01
Gaziantep Winmar Web: https://www.winmar.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu