Tekstil İş İlanları

Harput Tekstil Mustafakemalpaşa İş Başvurusu

Harput Tekstil Mustafakemalpaşa iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilir, açık iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını inceleyerek özgeçmiş bilgilerinizi Harput Tekstil insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Harput Tekstil Hakkında Kısaca Bilgi

Ticari faaliyetlerine 1958 senesinde başlayan Harput Tekstil, 1980 yılından itibaren tekstil sektöründe boy göstermeye başlamıştır. Güçlü ve emin adımlarla ilerleyen firma, 1980 yılında Bursa’ya taşınmıştır.

Bursa Gökçen Han’da temelleri atılan Harput Tekstil, 1980 ve 1990 yılları arasında gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerle günümüzde güçlü bir şirket olmanın adımlarını atmıştır. 1990 ve 1995 yıllarında büyümeye giderek, rakip şirketleri bünyesine katarak ve çeşitli ortaklıklar yaparak temellerini daha da sağlamlaştırmıştır.

Gerek teknoloji olsun gerekse insan gücü olsun her geçen zaman kendini geliştiren bir firma olan Harput Tekstil, tekstil sektöründe haşıl, büküm, fantezi dokuma ve basic dokuma işlemlerini gerçekleştirdiği toplam 3 farklı tesisi bulunmaktadır. Bu tesisler farklı lokasyonlarda yer almaktadır.

Harput Tekstil Mustafakemalpaşa Miranlı İplik Tesisleri

Harput Tekstil, 2015 yılında Miranlı İplik tesislerini Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçirmiştir. Toplamda 220.000 metrekare arazi üzerine kurulmuş olan bu tesisin 35.000 metrekaresi kapalı alandan oluşmaktadır. Polyester iplik üretimi yapan Miranlı İplik, bu sektörde kısa sürede uzmanlaşmış ve Avrupa’nın en büyük tesislerinden biri olan tesislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Harput Tekstil Mustafakemalpaşa İş Başvurusu

Harput Tekstil Mustafakemalpaşa iş başvurusu yapmak için bu linke tıklayınız. Harput Tekstil insan kaynakları sayfasından nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler alabilir ve açık iş pozisyonlarını listeleyerek size uygun bir iş alanına online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Harput Tekstil’e göndereceğiniz cv dosyalarınız insan kaynakları departmanı tarafından incelenir ve uygun görülmesi durumunda iş görüşmesi için firmaya davet edilirsiniz.

Harput Tekstil İletişim

Harput Tekstil Adres Bilgisi: Yeni Yalova Yolu 12. Km Alaşar Mevki Ovaakça / Bursa
Harput Tekstil Telefon: +90 224 219 79 00
Harput Tekstil Web: https://www.harputtekstil.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu