Kamu İş İlanları

Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı. Hazine ve Maliye Bakanlığı iş ilanlarını, memur ve personel alımı ilanlarını bu sayfadan online ve anlık olarak takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C. Cumhurbaşkanlığına bağlı olarak faaliyetlerini yürüten bir kurumdur. Sorumluluk almış olduğu alan hazine ve maliye işleridir.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Hakkında Kısaca Bilgi

Eskiden bu kurumun işlerini iki farklı bakanlık yapardı. Bunlar Hazine Müsteşarlığı ve Maliye Bakanlığı şeklindeydi. Yapılan anayasa değişiklikleri sonucunda bu bakanlıklar birleştirilmiş ve Hazine ve Maliye Bakanlığı ismiyle faaliyet göstermeye başlamıştır.

ilanlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz. Kurumun yaptığı tüm personel alımı ve iş ilanlarını alt kısımda tarihlere göre inceleyebilirsiniz. Başvuru tarihi geçmeyen ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Kamu Personel Alımı İlanlarını Anlık Takip Edin

Twitter Sayfamız : https://twitter.com/isbasvurusuyap

Twitter sayfamız üzerinden kamu kurumlarının ilanlarından anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Eğer güncel ilanlarını kaçırmak istemiyorsanız sayfamızı takipte kalın.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı

iş ilanlarını alt kısımda inceleyebilirsiniz. Üstte yer alan ilanlar yenidir, alt kısımdaki ilanlar daha önce açılan iş ilanlarıdır. Güncel iş ilanlarını takip etmek için twitter sayfamızı takip edebilirsiniz.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 350 Vergi Müfettiş Yardımcısı Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesine toplamda 350 vergi müfettiş yardımcısı alımı yapılacak. Personel alımı 6-17 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.

KPSS puan yılı, sınav tarihi, sınav yeri, başvuru şartları gibi bilgileri alt kısımda yer alan pdf dosyasından inceleyebilirsiniz.

Başvuru Tarihi: 6-17 Şubat 2023 tarihlerinde yapılacaktır.
Detaylı Bilgi: Word Dosyası

Hazine ve Maliye Bakanlığı 150 Uzman Yardımcısı Personel Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesine 150 uzman yardımcısı alacak. Hazine ve Maliye Bakanlığı taşra teşkilatında çalıştırmak üzere 150 defterdarlık uzman yardımcısı alacak. Giriş sınavı yapılacak ve toplamda 150 defterdarlık uzman yardımcısı alımı yapılacak.

Hazine ve Maliye Bakanlığı defterdarlık uzman yardımcısı alımları hangi illerde yapılacak? Sınav şekli, sınav tarihi ve yeri, sınava başvuru şartları, sınava katılacak olan adayların belirlenmesi, sınav konuları, değerlendirme, atama, çalışma şartları gibi bilgileri alt kısımda yer alan pdf dosyasında bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Pdf Dosyasını İnceleyiniz : Pdf Dosyasını İndirin
Son başvuru tarihi : 13 ocak 2023

Kaynak : https://www.hmb.gov.tr/duyuru/defterdarlik-uzman-yardimciligi-giris-sinavi-duyurusu-5

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu