Denizcilik İş İlanları

İnce Denizcilik İş Başvurusu

İnce Denizcilik İş Başvurusu

İnce Denizcilik iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. İnce Denizcilik iş ilanları ve personel alımı.

İnce Denizcilik Hakkında Kısaca Bilgi

İnce Denizcilik, 1967 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Günümüzde sadece Türkiye’de değil, dünya da tanınmış bir marka haline gelen İnce Denizcilik, İstanbul ve Singapur şubeleri üzerinden hizmet sunmaktadır.

İnce Denizcilik, dünya çapında seyrüsefer yapan, modern dökme yük gemileriyle ve filosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Son teknolojiyle donatılmış olan dökme yük gemileri ve modern filosuyla hizmetlerini en iyi şekilde sunmakta olan İnce Denizcilik, son yıllarda yaptığı yatırımlarla da uluslararası bir marka haline gelmiştir.

İstanbul ve Singapur ofisleri üzerinden operasyonlarını yöneten İnce Denizcilik, 35 kişilik bir teknik ve ticari personelden oluşan kadroya sahiptir. 400 üzerinde birinci sınıf ve deneyimli mürettebattan oluşan filoyu yöneten profesyonel ekiple, dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.

İnce Denizcilik, Türkiye’yi yabancı ülkelerde en iyi şekilde temsil etmektedir ve denizcilik sektöründe öncü şirketlerden biri olmuştur. Kendini her geçen gün geliştiren İnce Denizcilik, teknolojiyi ve sektörü yakından takip ederek her zaman en iyi olabilme hedefindedir.

Denizcilik Hakkında

Denizcilik, gemilerin inşası, işletilmesi, yönetimi ve denizdeki ticaretin yönetimi ile ilgili bir endüstridir. Denizcilik, tarih boyunca insanlar tarafından kullanılan en eski ulaşım yöntemlerinden biridir ve günümüzde dünya ticaretinin büyük bir kısmı deniz yoluyla gerçekleştirilmektedir.

Denizcilik, gemilerin yapımı, gemi işletme hukuku, denizcilik emniyeti, deniz ticareti, lojistik, liman yönetimi, deniz tarih ve kültürü, deniz mühendisliği, deniz biyolojisi, meteoroloji ve okyanus bilimi gibi birçok alana ayrılmaktadır.

Denizcilik sektörü, gemi işletmeleri, liman işletmeleri, tersaneler, nakliye şirketleri, lojistik firmaları, sigorta şirketleri ve diğer hizmet sağlayıcıları gibi birçok farklı sektörü içermektedir. Denizcilik sektörü, ekonomik büyüme ve dünya ticareti için kritik bir rol oynamaktadır.

Denizcilik sektörü, dünya genelinde birçok uluslararası kuruluş tarafından yönetilmektedir. Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO), denizcilik sektöründe faaliyet gösteren tüm ülkelerin katıldığı ve denizcilik faaliyetlerinin standartlarını belirleyen bir kuruluştur. Ayrıca Uluslararası Deniz Ticareti Odası (ICS), Uluslararası Denizcilik Konseyi (ISF) ve Deniz Taşımacılığı Konferansı (Intertanko) gibi diğer önemli denizcilik kuruluşları da bulunmaktadır.

İnce Denizcilik İş Başvurusu

İnce Denizcilik iş başvurusu için bu linke tıklayınız. İnce Denizcilik insan kaynakları sayfasında yer online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Yapacağınız iş başvurusu incelendikten sonra cv bilgileriniz firma havuzunda bekletilir ve iş ihtiyacı olduğunda insan kaynakları tarafından incelenerek sizinle mülakat görüşmesi yapılır.

İnce Denizcilik İş İlanları

İnce Denizcilik iş ilanları için bu linke tıklayınız. İnce Denizcilik Linkedin üzerinden güncel açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnce Denizcilik İletişim

İnce Denizcilik Adres Bilgisi: Fahrettin Kerim Gökay Cad, Denizciler İş Merkezi No.14 A Blok Kat:2 Altunizade İstanbul 34724
İnce Denizcilik Telefon: +90 (216) 651 1818
İnce Denizcilik Web: http://www.inceshipping.com/

En güncel iş ilanlarımız için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu