Fabrika İş İlanları

İşbir Sünger Torbalı İş Başvurusu

İşbir Sünger Torbalı iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurun. İşbir Sünger Fabrikası iş ilanları için firmanın insan kaynakları, kariyer sayfasını kullanabilirsiniz.

Alt Başlıklar

İşbir Sünger Hakkında Kısaca Bilgi

İşbir Sünger, İşbir Holding’e bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren bir sünger fabrikasıdır. İşbir Sünger, üretimlerine Ankara’da 1977 senesinde başlamıştır. Esnek sünger konusunda Türkiye’de sektör lideri olan İşbir Sünger, günümüzde de faaliyetlerini son hızda sürdürmektedir.

1999 yılında ISO 9000 Kalite Belgesini alan İşbir Sünger, üretimlerini modern teknolojiyi kullanmış olduğu tesislerinde gerçekleştirmektedir. Üretmiş olduğu sünger türleri arasında yatak, koltuk, kanepe ve oturma gruplarına ait süngerler bulunmaktadır.

İşbir Sünger’e ait olan modern ve dünya standartlarında olan fabrika dışında 8’de mağazası bulunmaktadır. Toplamda 3000’den fazla kurumsal müşterisi olan İşbir Sünger, yurtdışındaki firmalara da ihracat gerçekleştirmektedir.

İşbir Sünger, İşbir Holding’e bağlı büyük bir şirkettir. İşbir Holding 1968 yılında Türk ve yabancı ortaklarla kurulmuş büyük bir holding şirketidir. İlk yatırımlarını Balıkesir’de yapmıştır ve İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.’yi kurmuştur. Sonrasında ise 1977 yılında Balıkesir’de İşbir Elektrik Sanayi A.Ş. ‘yi kurmuştur. Daha sonrasında ise Ankara’da İşbir Sünger Sanayi A.Ş.’yi kurmuştur.

İşbir Sentetik Dokuma Sanayi ve İşbir Sünger Sanayi A.Ş.’ye ait Ankara, İzmir ve Balıkesir’de toplam 3 fabrika bulunmaktadır. Firmanın toplamda 3.300 ortağı bulunmaktadır ve toplamda 250.000 metrekarelik kapalı alanda üretimlerini sürdürmeye devam etmektedir.

İşbir Sünger Torbalı İş Başvurusu

İşbir Sünger Torbalı iş başvurusu için bu linke tıklayınız. İşbir Sünger insan kaynakları sayfasında cv gönderme bölümü bulunmaktadır. İşbir Sünger iş başvuru formuna özgeçmiş bilgilerinizi girerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşbir Sünger İletişim

İşbir Sünger Adres Bilgisi: 7 EYLÜL MH. 5568. SK. NO:6 TORBALI / İZMİR
İşbir Sünger Telefon: +90 232 853 30 40
İşbir Sünger Web: https://www.isbirsunger.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu