Hastane İş İlanları

İzmir Ödemiş Yeni Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İzmir Ödemiş Yeni Devlet Hastanesi iş başvurusu için vermiş olduğumuz linklerden İşkur arama sayfasını açıyoruz. Daha sonra bu sayfa üzerinden Ödemiş Devlet Hastanesi iş ilanlarını listeliyoruz.

İzmir Ödemiş Yeni Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Ödemiş halkının katkıları ile 1971 senesinde hizmete açılan Ödemiş Devlet Hastanesi 50 yatak kapasitesi ile sağlık sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. Uzun bir süre bu şekilde hizmet vermeye devam eden Ödemiş Devlet Hastanesi 1992 senesinde ek bina ilavesi ile büyütülmüş ve yatak kapasitesine 150 daha ilave edilerek 200 yatak kapasitesine ulaşmıştır. 2005 senesinde SSK binası Bakanlığa devredildi ve bu sayede Ödemiş Devlet Hastanesi 250 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Ödemiş Devlet Hastanesi değişik alanlarda büyüme ve gelişme göstermeye devam etmeyi önemser.

2010 senesinde sağlık sektöründe önemli ve yeni bir hizmet olarak yürütülen Evde Bakım Hizmetleri de Ödemiş Devlet Hastanesi bünyesinde uygulanmaya başlamıştır. Diş Polikliniği 2013 senesinde TRSM binası da 2014 senesinde hizmete başlamıştır. Kadın doğum alanında da faaliyetler yapmayı önemseyen Ödemiş Devlet Hastanesi 2014 senesinden itibaren bölge kadınları için gebe ve menopoz okulu ile bilinçlendirme işlemi yapmaktadır. Gelişiminin son basamağını 2018 senesinde gerçekleştiren Ödemiş Devlet Hastanesi 300 yatak ve bünyesine kattığı yeni poliklinikler ile sağlık sektöründe devam etmektedir.

Ödemiş Devlet Hastanesi alternatif uygulamalara çok büyük önem vermektedir. Bebek dostu hastane konumunda olan Ödemiş Devlet Hastanesi gebe okulu ve anne bebek okulu gibi uygulamalar ile anne adayları ve yeni anneleri bilinçlendirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bunun dışında diyabet okulu ile şeker hastalarına gerekli bilgilendirmelerin yapılmasını hedeflemektedir. Palyatif hasta yakını okulu ile hasta yakınlarını bakım konusunda bilinçlendirerek bakım aşamasında daha profesyonel ve kolaylaştırıcı olunması beklenmektedir.

Bunların yanında Ödemiş Devlet Hastanesi bünyesinde Geleneksel Tamamlayıcı Tıp Ünitesi barındırmaktadır. Bu ünite dahilinde akupunktur, mezoterapi gibi tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Birçok farklı hastalığa yönelik olarak gerçekleştirilen bu tedavi yöntemleri ile tıbbi birimler ile senkronize şekilde çalışma yürütülmektedir. Ayrıca kupa çekme yöntemi, ozon tedavisi ve prolotrapi gibi yöntemler ile de yine alternatif tedavi üzerine çalışmalar yürütülmektedir. Yürütmüş olduğu politikalar ile anne dostu hastane, çevre dostu hastane, yaşlı dostu hastane ve sessiz hastane olma özelliklerini de taşımaktadır.

İzmir Ödemiş Yeni Devlet Hastanesi İş Başvurusu

İzmir Ödemiş Yeni Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız ve açılan İşkur sayfasında arama bölümüne ödemiş devlet hastanesi yazarak arama butonuna basınız. Eğer güncel iş ilanı varsa ekranda listelenecektir.

İzmir Ödemiş Yeni Devlet Hastanesi İş İlanları

İzmir Ödemiş Yeni Devlet Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayarak arama yapabilirsiniz. Ödemiş Devlet Hastanesi tarafından iş ilanı açıldığında İşkur sistemine düşmektedir. Günlük olarak iş ilanlarını İşkur’un sitesinden takip etmeniz gerekmektedir.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Zafer Mah. Ortaç Sokak No:10 Ödemiş / İzmir
İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi Telefon Numarası: +90 232 544 51 13
İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi E-posta Adresi: izmirdhs15@saglik.gov.tr
İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://odemisdh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu