Gıda Sektörü İş İlanları

Kadirli Tavuk Fabrikası İş Başvurusu

Kadirli Tavuk Fabrika iş Başvurusu için Şenpiliç online iş başvuru formunu doldurabilir ve online özgeçmiş bilgilerinizi firma insan kaynaklarına hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Kadirli Tavuk Fabrikası Hakkında Kısaca Bilgi

Şenpiliç, Türkiye’nin en büyük tavuk üreticilerinden bir tanesidir. Süpermarketlerde ve benzeri yerlerde Şenpiliç’e ait tavuk ürünlerine rastlamışsınızdır. Şenpiliç, her geçen gün daha da büyümekte ve farklı bölgelerde yeni tavuk üretim tesisleri kurmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Osmaniye’de kurulan Kadirli Tavuk Üretim Fabrikasıdır.

Şenpiliç Kadirli Tavuk Tesisleri için toplamda 400 milyon Türk Lirası yatırım yapılmıştır. Entegre tesislerde tavuk üretimleri son teknoloji sistemde gerçekleşmektedir.

Şenpiliç, 1970 senesinde kurulmuş ve günümüzde ülkemizin en büyük 76. kuruluşu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Açmış olduğu Kadirli tavuk tesislerinde günlük 450.000 adet tavuk kesimi yapılmaktadır. Ayrıca günlük 600.000 tonluk kapasiteye sahip yem fabrikası da kurulmuştur. Kuluçkahane, damızlık çiftlikler, yem fabrikası ve tavuk tesisleri entegre bir şekilde çalışarak seri üretim yapması planlanmıştır.

Türkiye’de bulunan tavuk tesislerinin her yıl artış göstermesi ve piliç etine olan rağbetin artması sebebiyle, sektörde yer alan firmalar her geçen gün kendilerini daha da geliştirmekte ve büyümektedirler. Şenpiliç de sektörde yer alan lider firmalardan biridir ve her geçen gün yeni bölgelerde yeni tesisler açarak hem piliç üretiminde hem de bölgelere yapmış olduğu iş istihdamlarıyla Türkiye’nin en güçlü firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Kadirli Tavuk Fabrikası İş Başvurusu

Kadirli Tavuk Fabrikası iş başvurusu için bu linke tıklayarak online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Şenpiliç insan kaynakları sayfası üzerinden online cv bilgilerinizi göndererek mavi yaka, beyaz yaka iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şenpiliç staj başvurusu içinde bu sayfayı kullanabilirsiniz. Yaptığınız başvurular değerlendirilerek iş ihtiyacı olduğu takdirde sizlere firma tarafından geri dönüş sağlanacak ve iş görüşmesi için firma iş yerine davet edileceksiniz.

Şenpiliç Kadirli Tavuk Fabrikası İletişim

Kadirli Tavuk Fabrikası Adres Bilgisi: Cengiz Topel Mah. Dr Devlet Bahçeli Bulvarı No: 285/A KADİRLİ / OSMANİYE
Kadirli Tavuk Fabrikası Telefon: 0328 717 03 66
Kadirli Tavuk Fabrikası Web: https://www.senpilic.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu