Market İş İlanları

Kim Market İş Başvurusu (Online Cv Gönderin)

Kim Market iş başvurusu nasıl yapılır? Kim Market iş ilanları içerisinde kasiyer alımı, mağaza görevlisi alımı gibi çeşitli iş pozisyonları bulunmaktadır. İnternet üzerinden hızlı iş başvurusu yapmak için alt kısımda verdiğimiz linke tıklayın ve cv bilgilerinizi gönderin.

Kim Market Hakkında Bilgi

Kalite ve indirimde marka, sloganıyla Türkiye’nin en ucuz mağaza zincirlerinden biri olmayı başaran Kim marketler vizyon ve misyonunu özenle belirlemiştir. Misyonunda çalışanından müşterilerine kadar tüm kesime yer veren market, toplumun her kesimine saygın bir yaklaşım benimsemektedir. Topluma daha iyi hizmet edebilmek ve daha uygun fiyatlarda ürün sunmak için var gücüyle çalışan marketler zinciri, her alanda bu performansını ortaya koymaktadır.

Uygun fiyatlarda sunduğu ürünler ile tedarikçilerini zor durumda bırakmamaktadır. Değer üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde gerçekleştirme vizyonuna sahip marketler, takip eden değil takip edilen olmaktadırlar. Türkiye genelinde 5 süpermarket zincirine sahip firma her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Kim Market Şubeleri

İstanbul, Tekirdağ, Edirne, İzmit ve İzmir’de bulunan tüm süpermarketlerinde kaliteli ve indirimli ürün satışı gerçekleştiren firma, sosyal medyada da faal bir şekilde bulunmaktadır. 2016 yılının 3. Çeyreğine kadar 3 mağaza birden açan firma sadece müşterilerine değil çalışanlarına da büyük hizmette bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla müşterilerinin yüzünü güldüren Kim Market, güler yüzlü personelleri ile de ilk market tercihleri arasında yer almaktadır. Farklı dönemlerde indirim kampanyaları düzenleyerek sektörde canlılık yaratan marketler zinciri, kim kart adını verdiği müşterilerine özel indirim kartları ile de tüketicilere pek çok indirim yanında sürpriz yaşatmaktadır. Her geçen gün mağaza sayısını arttırarak büyümesi hız kesmeden devam eden Kim Market, kendini sürekli geliştirmektedir.

Topluma her konuda hizmet veren Kim Marketler, toplumda yer alan hassas noktalar ile ilgili de çalışmalarda bulunmaktadır. Kurban Bayramı dolayısıyla lösemili çocuklara yardım eden market, kurban bağışlarını toplayarak ki bu bağışları Diyanet İşleri Başkanlığının icazet ve kurban esasları doğrultusunda gerçekleştirmektedir, LÖSEV vasıtasıyla çocukların et ve et ürünleri ile beslenmelerini sağlamaktadır.

Dünya Engelliler Günü kapsamında da bir takım aktiviteler gerçekleştiren Kim Marketler engelli çocukları ziyaret etmekle kalmayarak onları mağazalara götürmüş ve mağazalardan alışveriş yapmalarına olanak sunmuşlardır. Toplumun her kesimini kucaklayan ve duyarlı şekilde hareket eden Kim Marketler toplumun gönlünde taht kurarak her geçen gün büyümektedir. Her gün binlerce kişiye hizmet veren Market’in amacı tüm ülkeyi indirimli ve kaliteli ürünlerle tanıştırmaktır.

Kim Market İş Başvurusu

Kim Marketlere internet üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak cv ve özgeçmiş bilgilerinizi girebilir ve Kim Marketler zincirinde çalışabilirsiniz.

Kim Market İş İlanları

Kim Market iş ilanları için bu linke tıklayınız. Linkedin üzerinden Kim Market açık iş pozisyonlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz linkler üzerinden Kim Market şubelerine online iş başvuru yapabilirsiniz. Özgeçmiş dosyanızı online başvuru formunu doldurarak Kim Market insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Kim Market İletişim Bilgileri

Adres; Hadımköy Mah. Metin Oktay Cad. No: 3/1 Arnavutköy / İstanbul

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu