Hastane İş İlanları

Konur Hastanesi Bursa İş Başvurusu

Konur Hastanesi Bursa iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasında yer alan direktifleri inceleyebilirsiniz. Bursa Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi iş ilanları ve kariyer olanaklarıyla ilgili bilgiler.

Alt Başlıklar

Konur Hastanesi Hakkında Kısaca Bilgi

Konur Hastanesi 1977 yılında faaliyetlerine Bursa’da başlamıştır. Teşhis ve tedavi merkezi olarak sağlık hizmetleri sunmaya başlayan Konur Hastanesi, bu ismi tam olarak 1981 yılında almıştır. 1991 senesinde ise sağlık sektöründe kalite çalışmalarına başlamıştır.

1996 senesinde ise Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek laboratuvar yeterlilik belgesi almıştır. Aradan 3 sene geçtikten sonra kalite yönetim sistemini ISO 9001’e yükseltti. Ülkemizde TS EN9001: 2000 kalite belgesini alan ikinci sağlık kurumu olan Konur Hastanesi, büyük bir başarı elde etti.

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda yer alan hastane binasını Acıbadem’e devreden Konur Hastanesi, 2006 senesinde çok doktor ortaklı yapıya geçiş yapmıştır. 2008 senesinde ise yeni binasına taşınan Konur Hastanesi, 2010 yılında yeniden yapılanmıştır. 2017 yılında ise Bursa’nın en büyük sağlık kuruluşlarından olan Burtom Sağlık Grubu’na devredilmiştir.

Günümüzde Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi olarak sağlık hizmetleri sunmaktadır. Konur Hastanesinde birçok farklı bölüm yer almaktadır. Bunlar arasında Acil Bölümü, Ameliyathane, Genel Cerrahi, Nöroloji, KKB Bölümü, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyet, Mikro El Cerrahisi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi gibi bölümleri örnek verebiliriz. Ayrıca hastanede Klinik Laboratuvar’da bulunmaktadır.

Konur Hastanesi Bursa İş Başvurusu

Konur Hastanesi Bursa iş başvurusu için bu linke tıklayabilirsiniz. Konur Hastanesi insan kaynakları sayfasında nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler yer almaktadır. Hastane insan kaynakları ve kariyer sayfasında nasıl iş başvurusu yapılacağı ve insan kaynakları politikası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konur Hastanesi İletişim

Konur Hastanesi Adres Bilgisi: Villa Biçen Muradiye Mh. Hamzabey Cd. No: 108 Osmangazi / BURSA
Konur Hastanesi Telefon: 444 4 224
Konur Hastanesi Web: https://burtom.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu