Maarif Vakfı İş Başvurusu

Maarif Vakfı iş başvurusu için vakıf insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Maarif Vakfı iş ilanları ve kariyer olanakları için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Maarif Vakfı İş Başvurusu

Maarif Vakfı iş başvurusu için alt kısımda verdiğimiz linklere tıklayabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Maarif Vakfı kariyer olanakları hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımdaki detayları inceleyebilirsiniz.

Maarif Vakfı Hakkında Bilgi
Türkiye Maarif Vakfı ülkemizin uluslararası eğitim alanında dünyaya açılmış bir kapı niteliği taşımaktadır. İlk olarak 2016 senesinde kurulmuş ve bu tarihten itibaren aktif şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Maarif Vakfı ülke dışında Türkiye Cumhuriyeti adına eğitim kurumu açma yetkisine sahip olan tek kuruluş olma özelliğine sahiptir. 

Maarif Vakfı uygun görülen yerlerde doğrudan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak eğitim kurumları açabilmektedir. Türkiye Maarif Vakfı kamu yararına faaliyetlerini sürdürmekte olan ve herhangi bir maddi çıkar gözetmeyen bir vakıftır. Kuruluş amacı her ülke için eğitimin her kademesinde faaliyetler sürdürmektedir. Bu kademelere okul öncesinden yüksek öğrenime kadar her biri dahil olmaktadır. 

Maarif Vakfı sadece okul değil aynı zamanda kurs, etüt merkezi ve kültür merkezi gibi tesislerin de kurulumunu gerçekleştirebilir. Eğitimde en büyük yardımcılar olan kütüphane, sanat ve spora dair tesisler ve laboratuvarların kurulması da Maarif tarafından gerçekleştirilmektedir. Türkiye Maarif Vakfı öğrencilerinin hayatlarının planlanmasına kadar onlara destek olmaktadır. Mezun ettiği öğrencilerin kariyer planlarında da onların yanında olmaktadır. 

Türkiye Maarif Vakfı ayrıca burs ve barınma alanlarında da öğrencilere büyük destekler sağlamaktadır. Eğitimin tüm kademelerinde öğrencileri için gerek duyulduğu taktirde burs desteği verilmekte ve çeşitli nakit para yardımları da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca öğrencilerin çeşitli ihtiyaçları da gözetilerek eğitim materyalleri sağlanmaktadır. 

Sadece eğitim kurumlarında hizmet almakta olan öğrencilerin değil aynı zamanda hizmet kadrosunda yer almakta olan öğrencilerin de barınma ihtiyaçları karşılanmaktadır. Yurt, pansiyon ya da lojman şeklinde çeşitli tesisler ile öğrencilere olduğu gibi kendi bünyesinde çalışanlar için de yardımcı olmaktadır. Maarif Vakfı kuruluşunun üzerinden uzun yıllar geçmiş olmasa da kısa zamanda büyük işlere imza atmış bir vakıf olma özelliğini taşımaktadır.

Maarif Vakfı İş Başvurusu
Maarif Vakfı iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada yer alan iş başvuru formunu doldurabilir ya da insan kaynakları sayfasında yer alan e-posta adresine direk olarak cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Maarif Vakfı İş İlanları
Maarif Vakfı iş ilanları için buraya tıklayınız. Maarif Vakfı Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Maarif Vakfı İletişim Bilgileri
Maarif Vakfı Adres Bilgisi: Altunizade Mahallesi Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Erdem Sokak No: 5 Üsküdar İstanbul
Maarif Vakfı Telefon Numarası: +90 216 323 35 35
Maarif Vakfı Web Sitesi: https://turkiyemaarif.org/