Mağaza İş İlanları

Madame Coco İş Başvurusu

Madame Coco iş başvurusu için firmanın insan kaynakları sayfası üzerinden online iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz. Madame Coco iş ilanları ve daha fazlası için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Madame Coco Hakkında Bilgi

Madame Coco yerli bir marka olarak 2011 senesinde İlhan Tanacı tarafından kurulmuştur. Ev, yaşam, tekstil ve dekorasyon alanlarında Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretim ve pazarlanması gerçekleştirilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve etkili tasarımlarını halkın birçok kesimi tarafından ulaşılabilir şekilde sunmuş ve bu sayede kısa sürede büyük bir başarı elde etmiş ve kendi sektöründe lider markalardan biri konumuna yükselmiştir. Ülkemizde oldukça başarılı bir grafiğe sahip olan Madame Coco hedefleri arasında dünya çapında bir marka olmayı da barındırmaktadır. Bu amaç için çalışmaya da devam etmektedir.

Madame Coco 2016 senesi itibari ile ülke dışında da mağazalar açmaya başlamıştır. Birçok farklı ülkede mağazalar açan Madame Coco hem dünyada hem de ülke çapında yükseliş grafiğini sürdürmekte ve global bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Madame Coco ülke dışındaki çalışmaları ile birlikte ülkemizi temsil eden bir marka olma özelliği de taşımaktadır. Madame Coco yurt dışında toplam 17 ülkede mağazalara sahiptir. Bunlar da dahil olmak üzere toplam 92 şehirde 30 adet mağazada faaliyet göstermektedir. Bu 300 mağazası ile 75 bin metrekarelik bir satış alanına sahiptir. Sadece mağazalarında değil aynı zamanda internet sitesinde de satışlarını sürdürmektedir.

Madame Coco sahip olduğu ürün çeşitliliğini de artırmaya devam ediyor. Kısa sürede farklı kategorilerde de ürünlerin üretimini gerçekleştiren Madame Coco cam, plastik, mutfak ürünleri ve ev giyimi gibi farklı kategorileri de kendi bünyesine dahil etmiştir. Tüm ürünlerinde özellikle tasarımları da dikkat çekmektedir. Modern ve gelenekselin çok iyi bir harmanlanması ile ortaya çıkan tasarımları çok kişinin beğenisini kazanmakta ve sahip olduğu kalite ile de bu durum pekişmektedir.

Madame Coco İş Başvurusu

Madame Coco iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada yer alan iş başvuru formunu doldurarak firmaya online iş başvurusu yapabilir ve adımları takip edebilirsiniz.

Madame Coco İş İlanları

Madame Coco iş ilanları için buraya tıklayınız. Madame Coco Linkedin sayfasında güncel iş ilanlarını görebilirsiniz. Madame Coco personel alımı ilanlarını bu sayfadan da takip edebilir ve firma çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Madame Coco İletişim Bilgileri

Madame Coco Adres Bilgisi: Gülbahar, Rönesans Biz Plaza, Oğuz Sk. D:Kat: 4, 34387 Şişli İstanbul
Madame Coco Telefon Numarası: 0850 532 33 00
Madame Coco Web Sitesi: https://www.madamecoco.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu