Otomotiv İş İlanları

Magna İş Başvurusu

Magna iş başvurusu hızlı bir üyelik sistemi ile gerçekleşmektedir. Magna Otomotiv kariyer sayfasına üye olarak cv bilgilerinizi sisteme yükleyebilir ve Magna’da kariyerinizi başlatabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Magna Hakkında Bilgi

Magna 60 yıldan uzun olan tecrübe donanımına sahip olan ve dünya çapında faaliyet göstermekte olan en saygın otomobil tedarikçileri arasında yer almaktadır. Magna’nın bu yükselişindeki ilk adımlar 1957 senesinde General Motors ile birlikte çalışmaların başlaması ile atılmıştır.

Bu tarihten sonra devamlı bir gelişim ve yükseliş gösteren marka kısa sürede birçok ülkede tanınan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Başlarda daha kısıtlı faaliyetler göstermekte olan Magna şimdilerde potansiyelini artırmış ve koltuklardan diğer aktarma organlarına varacak kadar birçok şeyin gerçekleştirildiği ve böylece eksiksiz bir hizmet sunmakta olan bir otomobil tedarikçisi olmuştur.

Dünya çapında otomobil tedarikçileri arasında lider konumda olan marka bu yüksek konumunun farkında olarak yenilikçi bakış açısını kaybetmeden yeni çözümler ve yeni teknolojiler sunmaya devam etmektedir. Magna ürünler bugün artık birçok araçta yer almaktadır. Toplam 27 adet ülkede 342 üretim operasyonu yer alır. Magna üretimlerinde yenilikçi bir süreç izlemekte ve aynı zamanda üretimlerinde birinci sınıf kaliteyi olmazsa olmaz prensibi haline getirmiştir. Bu amaç uğrunda dünya çapında 158 bin personel çalışmaktadır.

Magna çalışma ve hizmet prensipleri ile de oldukça yenilikçi bir marka olmayı başarmaktadır. Adaletin önemli bir değer olduğu markada ayrıca ilgi de önemli bir değerdir. Fair Enterprise kültürünün benimsenmiş olduğu Magna bünyesinde çalışanların bağlılığı ile işteki başarının doğru orantılı artması gerçekleşmektedir. Bu da genel başarının yapıtaşlarından biri olmaktadır.

Magna’da yer alan çalışma tüzüğü ve ilkeleri ile tüm kuralları da titiz olunan diğer noktalar olmaktadır. Personellerine yüksek hassasiyet ile yaklaşan Magna ekip çalışmasına teşvik etmekte ve bu prensipleri ile birlikte dünya standartlarında ve benzersiz bir üretim ve hizmet sağlamaktadır.

Magna İş Başvurusu

Magna iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada üyelik sistemi bulunmaktadır. Tc kimlik numarası, isim, soyisim ve doğum yılı girerek hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Magna İş İlanları

Magna iş ilanları için buraya tıklayınız. Magna linkedin sayfasında firmanın tüm iş ilanlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Magna İletişim Bilgileri

Magna Adres Bilgisi: Deniz Evler Mah. Ali Uçar Caddesi. No: 53/9 41650 (Ford Otosan Yan Sanayi Parkı K4 Kapısı) Gölcük – Kocaeli
Magna Telefon Numarası: 0262 315 68 75
Magna Web Sitesi: http://magnaotomotiv.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu