Otomotiv İş İlanları

Mahle İş İlanları ve Kariyer Şansı

Mahle iş başvurusu nasıl yapılır? Mahle iş ilanları arasından kendinize uygun bir açık iş pozisyonu seçerek online iş başvurusu yapabilirsiniz. Mahle Filtre ve diğer grup şirketlerinin iş imkanlarını için açıklamaları inceleyin.

Alt Başlıklar

Mahle Hakkında Bilgi

Otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan Mahle Almanya merkezli bir markadır. Çalışmaları ile birlikte global bir marka olma seviyesine ulaşan Mahle Grup dünya çapında otomotiv sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan tedarikçiler arasında ilk 30’da yer alır.

Özellikle içten yanmalı şekilde çalışan motorlar için ihtiyaç duyulan yedek parçalar ve sistem parçalarının üretimi Mahle Grup bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Mahle Grup otomotiv sektöründe yer alan piston sistemlerinin, supap sistemlerinin, hava ve sıvı filtre sistemleri ile silindir parçalarının tedariklerini de gerçekleştiren bir markadır.

Mahle Grup çok büyük bir potansiyelde kapsamlı ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Mahle Grup toplamda 110 adet üretim tesisine sahiptir. Ayrıca 7 tane de Ar – Ge merkezi bulunmaktadır. Tüm bu tesisler ve merkezler bünyesinde ise toplamda 70 binin de üzerinde çalışan yer almaktadır. Mahle Grup ülkemizde yer alan ve motor parçalarının üretimi alanında faaliyet göstern Mopisan markasının büyük orandaki hisselerini satın almış 2008 senesinden bu yana da ülkemizde çalışmalarını sürdürür.

Mahle Otomotiv sektöründe önde gelen ve global bir marka olmasının yanında ayrıca bu alanda yenilikçi ve öncü bir kurum olmaktadır. Özellikle teknolojik bakımdan gerçekleştirdiği faaliyetler ile de bu yerini korumaktadır. Mahle’nin temel amaçlarından biri ulaşımı daha nitelikli bir hale getirmektir. Özellikle daha verimli ve aynı zamanda daha çevreci bir yaklaşım ile konforu bir arada sunmak temel amaçlardandır.

Mahle alternatif yakıtların kullanımı ile ilgili de yenilikçi bir bakış açısına sahiptir. Bu alanda kullanımı daha ileriye yönelik şekilde gerçekleştiren Mahle Grup e – mobilite konusunda da öncü bir yaklaşıma sahip. Özellikle bu kavramı dünyaya tanıtmayı ve daha da yaygın hale getirmeyi önemsemektedir.

Mahle İş Başvurusu

Mahle iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mahle insan kaynakları sayfasında iş başvurusu süreci, iş başvurusu için gerekli olan ipuçları, başvurusu sonrası adımlar vs. gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

Mahle İş İlanları

Mahle iş ilanları için buraya tıklayınız. Mahle Linkedin sayfasında güncel iş ilanlarını görebilirsiniz. Mahle açık iş pozisyonları arasında kendinize uygun bir iş alanı bularak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mahle İletişim Bilgileri

Mahle Adres Bilgisi: MAHLE Izmir A.S. Department Human Resources Ege Serbest Bölgesi Yalcin Yolu. No.15 35410 Gaziemir / Izmir
Mahle Web Sitesi: https://www.mahle.com/
Mahle Filtre Adres: Pelitli, 4434 Sokak No:54, 41480 Gebze Kocaeli
Mahle Telefon Numarası: (0262) 723 35 00

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu