Hastane İş İlanları

Malatya Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Malatya Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Malatya Devlet Hastanesi iş ilanları, personel alımı ve kariyer olanakları hakkında bilgiler, İşkur üzerinden güncel ilanları takip etme.

Malatya Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Malatya Devlet Hastanesi ilk olarak 1939 senesinde Malatya Merkez’de kurulmuştur. Kurulduğu senede sadece 50 yatak kapasitesine sahip olan Malatya Devlet Hastanesi geçen yıllar içinde gelişimini devam ettirmiş ve aynı zamanda kapasitesini de devamlı olarak artırmıştır.

Uzun yıllar boyunca Malatya Devlet Hastanesi ismi ile hizmet vermekte olan kuruluş 2013 senesi itibari ile köklü değişikliklere gitmiştir. Yapılan yeni binasına bu senenin Eylül ayında taşınan hastane 2017 senesi itibari ile de Eğitim ve Araştırma Hastanesi statüsüne ulaşmış ve bu tarihten sonra bu isim ile hizmet vermektedir.

Bugün Malatya Devlet Hastanesi yeni ismi olan Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak toplamda 6 adet hizmet binasına sahip ve bu binalarda toplamda 135 binden fazla metrekareye sahip bir kapalı alan üzerinde hizmet vermektedir. Hastane bünyesinde 1040 adet hasta yatağı yer almaktadır.

240 adet polikliniğin bulunduğu hastane bünyesinde ayrıca 24 adet ameliyat odası da bulunmaktadır. Sahip olduğu bu kapsamlı hizmet alanlarının yanı sıra 90 yataklı yoğun bakım ünitesi, 29 yatağa sahip hemodiyaliz ünitesi de yer almaktadır. Sahip olduğu tüm bu birimlerde gerek poliklinikleri gerekse diğer hizmet alanlarında modern tıbbi teknolojilere ve modern tesislere sahiptir.

Malatya Devlet Hastanesi kurulduğu günden bu yana Malatya için sağlık alanında öncü bir kuruluş olmakla birlikte eğitim ve araştırma hastanesi statüsüne kavuşmasının ardından daha da kapsamlı bir hizmet vermiştir.

Malatya halkı için sağlık alanında ilk seçimlerden olmakla birlikte sadece şehir halkına değil aynı zamanda farklı şehirlerden ve ilçelerden de hastaların tedavisini gerçekleştirmektedir. Bu sayede Malatya ve bölgesinde en önemli sağlık kuruluşlarından bir tanesi olmaktadır.

Malatya Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Malatya Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan İşkur sayfasında arama bölümüne “Malatya Devlet Hastanesi” yazarak arama yapabilirsiniz. Eğer aktif bir iş ilanı varsa listelenecektir. Açık iş pozisyonu yoksa ara ara kontrol edebilirsiniz.

İşkur kamu dışı iş ilanlarını görüntülemek için buraya tıklayınız.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Malatya Yeni Hastane Personel Alımı

Malatya Devlet Hastanesi iş başvurusu için üst kısımda yer alan iletişim bilgilerinden de faydalanabilirsiniz. İnsan kaynakları departmanından iş olanaklarını sorabilirsiniz. Eğer Kpss puanı olmadan çalışmak istiyorsanız hastane ile ortak çalışan taşeron firmalara ulaşmanız gerekmektedir.

Malatya Devlet Hastanesi İşçi Alımı

Malatya Devlet Hastanesi işçi alımı için İşkur sayfasından güncel ilanları takip etmeniz gerekiyor. Üst tarafta yer alan linke tıklayarak İşkur sisteminde arama yapabilirsiniz.

Malatya Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Malatya Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Özalper Mah. Turgut Özal Bulvarı No:4 44330 Malatya
Malatya Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 444 56 34
Malatya Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://malatyaeah.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu