Otomotiv İş İlanları

Martur İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Martur iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. İş ilanları içerisinden bir pozisyon seçerek başvurunuzu yapabilir ve firma insan kaynakları ile iş görüşmesi yaparak kariyerinizi Martur’da sürdürebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Martur Ne İş Yapar?

1985 senesinde kurulmuştur. Kalıp sünger amacıyla kurulan Martur, günümüzde otomotiv alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bursa ilimizde toplam üç fabrikası bulunan Martur, araba koltuk üretimi yapmaktadır.

Bursa Otomotiv Devi Martur
Bursa’da 3 fabrikasında toplamda 1450’den fazla personel çalıştırmaktadır. Bursa dışında diğer illerde de faaliyet sürdürmek isteyen firma Kütahya Organize Sanayi Bölgesine yatırım yaparak burada yeni bir tesis açar.

Binek araçlar ve hafif ticari araçlara özel koltuk tasarımları ve üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun dışında yine otomotiv alanında entegre kumaş ve koltuk iskelet tasarımları yapmakta ve aynı zamanda üretimini de gerçekleştirmektedir. Uluslararasında tanınan ve ülke içerisinde de tanınmış olan OEM’lere hizmet sunmaktadır.

Çevreye Duyarlı Üretim
Martur bir çok araba markasından özel ödüller almıştır. Bunlara örnek vermek gerekirse Ford, Fiat, Toyota, MAN, Tofaş, Renault gösterir. Yine Busiad, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bosiad, Das tarafından çeşitli ödüller almıştır. Her zaman çevreye duyarlı bir şirket olan Martur, bu konuda da bir çok ödül almıştır.

Martur, faaliyette bulunmuş olduğu iş sektöründe her zaman mükemmelliyetçi olmak ister. Çalışanlarına karşı derin bir sorumluluk üstlenen firma, insana verdiği önemle bilinen bir firmadır.

Martur’da Ne İş Yapılır?

Martur, Bursa merkezli bir otomotiv şirketidir ve otomotiv endüstrisinde hizmet vermektedir. Şirketin faaliyetleri arasında otomotiv koltukları ve iç mekanlarının tasarımı, üretimi ve satışı yer alır.

Martur, dünya genelinde birçok büyük otomobil üreticisine hizmet vermektedir ve ürünlerinin kalitesi ile bilinmektedir. Şirket, müşterilerine kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunar ve özelleştirip çözümler sunarak müşteri ihtiyaçlarına cevap verir.

Martur’un ürünleri arasında otomobil koltukları, arka paneller, tavan kaplamaları, kapı panelleri, direksiyon simitleri ve vites topuzları gibi iç mekan bileşenleri bulunmaktadır. Ayrıca, Martur müşterilerine, araştırma ve geliştirme, kalite kontrol ve lojistik hizmetleri de sunmaktadır.

Martur aynı zamanda otomotiv endüstrisinde inovasyona yatırım yapmakta ve sürdürülebilirlik konusunda çalışmalar yürütmektedir. Şirket, çevresel sürdürülebilirliği ön planda tutarak geri dönüşür ayrıca malzemeler kullanmakta ve atık yönetimi konusunda çalışmalar yürütür.

Sonuç olarak, Martur’un ana faaliyeti otomotiv endüstrisinde koltuk ve iç mekan bileşenleri tasarlamak, üretmek ve satmak olur. Şirket, müşterilerine kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunarak müşteri ihtiyaçlarına cevap verme odaklıdır ve inovasyon ve sürdürülebilirlik konularında da çalışmalar yürütmektedir.

Martur İş Başvurusu

Martur iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Bu sayfa üzerinden açık iş pozisyonlarını da inceleyebilirsiniz. Firmaya aynı zamanda Kariyer.net gibi online kariyer siteleri üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Martur İletişim Bilgileri

Adres : Eski Büyükdere Caddesi No: 14 Park Plaza Kat: 17 Maslak 34467 İstanbul
Telefon : +90 212 345 00 25
E-posta : info@marturfompak.com
İletişim Sayfası : http://www.martur.com.tr/contact-tr-tr/contact-information-tr-tr/
Linkedin: https://tr.linkedin.com/company/martur-automotive-seating-and-interiors

Ayrıca diğer iş ilanları bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu