Martur İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Martur iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Martur iş ilanları içerisinden bir pozisyon seçerek başvurunuzu yapabilir ve firma insan kaynakları ile iş görüşmesi yaparak kariyerinizi Martur’da sürdürebilirsiniz.


Martur Ne İş Yapar?

Martur 1985 senesinde kurulmuştur. Kalıp sünger amacıyla kurulan Martur, günümüzde otomotiv alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bursa ilimizde toplam üç fabrikası bulunan Martur, araba koltuk üretimi yapmaktadır.

Bursa Otomotiv Devi Martur
Bursa’da 3 fabrikasında toplamda 1450’den fazla personel çalıştırmaktadır. Bursa dışında diğer illerde de faaliyet sürdürmek isteyen firma Kütahya Organize Sanayi Bölgesine yatırım yaparak burada yeni bir tesis açmayı düşünmektedir.

Binek araçlar ve hafif ticari araçlara özel koltuk tasarımları ve üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun dışında yine otomotiv alanında entegre kumaş ve koltuk iskelet tasarımları yapmakta ve aynı zamanda üretimini de gerçekleştirmektedir. Uluslararasında tanınan ve ülke içerisinde de tanınmış olan OEM’lere hizmet sunmaktadır.

Çevreye Duyarlı Üretim
Martur bir çok araba markasından özel ödüller almıştır. Bunlara örnek vermek gerekirse Ford, Fiat, Toyota, MAN, Tofaş, Renault gösterilebilir. Yine Busiad, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bosiad, Das tarafından çeşitli ödüller almıştır. Her zaman çevreye duyarlı bir şirket olan Martur, bu konuda da bir çok ödül almıştır.

Martur, faaliyette bulunmuş olduğu iş sektöründe her zaman mükemmelliyetçi olmak istemiştir. Çalışanlarına karşı derin bir sorumluluk üstlenen firma, insana verdiği önemle bilinen bir firmadır.

Martur İş Başvurusu

Martur iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Bu sayfa üzerinden açık iş pozisyonlarını da inceleyebilirsiniz. Firmaya aynı zamanda Kariyer.net gibi online kariyer siteleri üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Martur İletişim Bilgileri

Adres : Eski Büyükdere Caddesi No: 14 Park Plaza Kat: 17 Maslak 34467 İstanbul
Telefon : +90 212 345 00 25
E-posta : info@marturfompak.com
İletişim Sayfası : http://www.martur.com.tr/contact-tr-tr/contact-information-tr-tr/
Linkedin: https://tr.linkedin.com/company/martur-automotive-seating-and-interiors

Yorum yapın