Hastane İş İlanları

Medar Hastanesi İş Başvurusu

Medar Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı. Özel Medar Hastanesi iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir açık iş pozisyonu seçerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Medar Hastanesi Hakkında Bilgi

Medar Hastanesi sağlık sektörüne ilk adımlarını 2000 yılında poliklinik çalışmaları ile atmıştır. Zaman içerisinde büyüyen, gelişen ve bünyesine yeni şubelerini de katan Medar Hastanesinin İzmit, Gölcük, Gebze ve Sakarya illerinde şubeleri yer almaktadır. Yirmi yıllık bir tecrübe ile hizmet vermekte olduğu bölgelerdeki hastaların güvenini kazanmış olan Medar Hastanesi büyüme ve gelişme göstermeye devam etmekte ve sağlık alanında özel kurum ihtiyacını ve nitelikli sağlık hizmeti alma isteğini karşılayan etkili bir kurum olmuştur.

Medar Hastanesi sloganında da yer verdiği gibi sağlığınızı el üstünde tutma prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sahip olduğu tecrübeyi dünya standartlarında bir kalite ile sunmaktadır. Hastanelerin fiziki koşulları çağın gereksinimlerine ayak uyduracak şekilde donatılmıştır. Özellikle sağlık teknolojilerini yakından takip eden Medar Hastanesi oldukça modern imkanlara sahip olan bir kurumdur. Yenilikleri ve güncel uygulamaları takip ederek hastalarına en iyi ve en nitelikli hizmeti sunmaktadır.

Medar Hastanesi farklı şubeleri ile birlikte toplamda 52 bin metrekare alan üzerine kurulmuş olan bir kurum olarak hizmet vermektedir. 304 yatak kapasitesine sahip olan Medar’ın aynı zamanda 47 adet yoğun bakım ve 45 yataklı olacak şekilde de yeni doğan yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Yoğun bakım yataklı servisleri ve normal yataklı servisler de dahil olmak üzere tüm birimlerde sağlık teknolojileri en modern şekilde tercih edilmiş ve hastalar için en elverişli ortam elde edilmiştir. Uzman bir hekim kadrosuna sahip olan Medar Hastaneleri bilgi birikimi ve tecrübenin bir araya geldiği ve en ideal şekilde hastalara sunulduğu bir merkez olmaktadır. Ayrıca alt yapısı yüksek teknoloji ile donatılmış olan laboratuvarlar, radyoloji servisleri ile de hastaların beğenisini kazanmaktadır.

Medar Hastanesi İş Başvurusu

Medar Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayabilir ve açık iş pozisyonlarına online başvuru yapabilirsiniz. Daha fazla hastane iş ilanı için buraya tıklayınız.

Medar Hastanesi İş İlanları

Medar Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Size uygun bir iş ilanını seçerek cv bilgilerinizi Medar Hastanesi insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Medar Hastanesi İletişim Bilgileri

Medar Hastanesi Adres Bilgisi: Kayışdağı Mahallesi, Raci Cd. No:1, 34755 Ataşehir İstanbul
Medar Hastanesi Telefon Numarası: 444 54 01
Medar Hastanesi Web Sitesi: https://www.medarhastanesi.com.tr/

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Nazlı sen
  Ben kendime iş arıyorum hastanelerde temizlik çalışmak istiyorum işi ihtiyacım var Sakarya’da oturuyorum
  Yönder okullarında temizlik 1yıl
  İstikbal Mobilya çay temizlik 5yıl
  Eğer bana dönseniz sevinirim hemen iş başı yaparım hastanelerde

  1. Merhabalar, sayfamızda Medar Hastanesi’ne nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında direktifler verilmiştir. Sayfada bulunan linklere tıklayarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

  2. Adem Ayten 33 yaşındayım 13 yıllık toplamda ameliyathane deneyimi mevcut önlisans mezunuyum rusça ve İngilizce var birçok ameliyatta deneyimliyim pendikte ikamet ediyorum iletişim 0530 564 71 89 hemen işbaşı yapabilirim teşekkür ederim .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu