Hastane İş İlanları

Medline İş Başvurusu

Medline iş başvurusu yaparak Medline Acil Sağlık ekibinde ambulans şoförü olarak veya acil yardım ekibinde herhangi bir pozisyonda çalışabilirsiniz. Medline Hastanesi iş başvurusu ve diğer detaylar için yönergeleri takip ediniz.

Alt Başlıklar

Medline Hakkında Bilgi

Medline Acil Sağlık 1995 senesinde kurulmuş ve acil sağlık hizmetleri alanında üstün bir hizmet kalitesi elde edilmesini sağlamıştır. Medline yüksek donanımlı bir çalışma prensibine sahiptir. Müşteri memnuniyeti ekseninde ve yüksek kalite standartlarında hizmet verilmektedir. Medline Acil Sağlık ülkemizde kurulmuş olan ilk özel mobil sağlık hizmeti kuruluşudur. Medline Acil Sağlık merkezi İstanbul Ayazağa’da bulunan bir firmadır. Kuruluş amacına da yönelik olacak şekilde ülkemizde ilkyardım müdahalelerinde doğru kişilerin doğru uygulamalar gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Özellikle halkın ilkyardım müdahalelerinde yanlış uygulamalarda bulunması ile sakatlıkların ve kötü sonuçların ortaya çıkmasından dolayı bu problemin önüne geçilmesi amacı ile kurulmuştur.

Medline Acil Sağlık bir Esas Holding şirketidir. Ülkemizde yer alan güçlü sağlık kuruluşlarından bir tanesi olan marka kapsamlı bir hizmet vermektedir. Hem bireysel müşterilerine yönelik hizmet vermekte olup hem de kurumsal müşterilerine yönelik olarak da hizmet verebilmektedir. Medline Acil Sağlık ülkemizde artış göstermekte olan acil sağlık hizmeti ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadır. 2009 senesinde yerinde sağlık hizmeti ve acil durumlara yönelik olarak yenilikleri kendine katan Medline Acil Sağlık bu tarihten itibaren daha kapsamlı bir hizmet vermeye başlamıştır.

Medline Acil Sağlık ambulans hizmetlerinde bulunmaktadır. Evden ambulans çağırma, hasta nakil gibi işlemleri yerine getirebildiği gibi verdiği sağlık hizmeti sadece ambulans ile sınırlı değildir. Bunun dışında daha kapsamlı ve daha farklı sağlık hizmetleri de sağlanmaktadır. Evlerde ya da işyerlerinde tetkik işlemleri için de Medline Acil Sağlık tercih edilebilir. Yatan hastalar ya da normal hastalar için evde doktor hizmeti de tercih edilebilecek alternatifler arasında yer almaktadır. Bu farklı hizmetler ile birlikte sağlık alanında farklı bir bakış açısı ile etkin bir faaliyet yürütmektedir.

Medline İş Başvurusu

Medline iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfaya cv bilgilerinizi girerek hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Medline İletişim Bilgileri

Medline Adres Bilgisi: Kemerburgaz Cad. No:45 34396 Ayazağa, Sarıyer İstanbul
Medline Telefon Numarası: 0212 331 20 00
Medline Web Sitesi: https://www.medline.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu