Hastane İş İlanları

Mercan Hastanesi İş Başvurusu

Mercan Hastanesi iş başvurusu ve kariyer olanakları. Özel Mercan Hastanesi iş ilanları ve hastane hakkındaki genel bilgileri sizler için araştırdık. Hastane insan kaynakları sayfası üzerinden detayları görebilirsiniz.

Mercan Hastanesi Hakkında Bilgiler

İstanbul Tuzla’da hizmet vermekte olan Mercan Hastanesi sağlık alanında nitelikli faaliyetler vererek bölge halkının bu alandaki ihtiyacını gidermeyi hedeflemektedir. Hasta haklarına saygılı, çalışanların memnuniyetini gözeten ve hastalar arasında hiçbir ayrım yapmaksızın sağlık hizmeti vermeyi son derece önemseyen bir yapıya sahiptir.

Uygulanan sağlık hizmetlerinde sağlık alanında uygulanmakta olan modern teknolojiler ve çağdaş bir yaklaşım benimsenmektedir. Bu sayede hastalara verilen tanı ve tedavi hizmetlerinde en yüksek verimin alınması hedeflenir.

Mercan Hastanesi bünyesinde hizmet vermekte olduğu polikliniklerde tamamen uzman ve alanında tecrübe açısından birikim sahibi hekimleri barındırmaktadır. Sadece hekimler değil diğer sağlık personelleri de işini seven ve nitelikli bireylerden oluşmaktadır. Bu sayede verilen hizmetin kalitesi de daha yüksek olmaktadır. Tüm poliklinikleri ile birlikte haftanın 6 günü poliklinik hizmeti vermekte olan Mercan Hastanesi ayrıca acil bölümüne de sahiptir. Acil bölümünde 7 gün 24 saat hastalarına hizmet vermektedir.

Mercan Hastanesi birçok bölümde adını duyurmuş ve hastaların tercihi olmakla birlikte kadın doğum alanında özellikle bölgede tercih edilen bir hastane olmaktadır. Doğum servisi ile anne ve bebekler için elverişli standartlarda fiziksel koşullara sahiptir. Mercan Hastanesi ayrıca tanı ünitelerini de içerisinde bulundurmaktadır. Endoskopi, radyoloji ve tıbbi laboratuvarları ile hizmet veren Mercan Hastanesi en iyi teşhisin yapılabilmesi için çaba gösterir.

Mercan Hastanesi dijital ve teknolojik olanakları da kullanmaktadır. Hastane bünyesinde tüm koşulları teknolojik yenilikler ile birleştiren Mercan Hastanesi dijitalde de hastalarını memnun etmeyi hedeflemektedir. Özellikle teşhis sonrası değerlendirme sonuçlarını görmek isteyen hastalar internet sitesinden sonuçlarına ulaşabilmektedir. Randevu almak için yine internet sitesini kullanma imkanına sahipler. Bu özellikleri ile Tuzla için Mercan Hastanesi sağlık kuruluşu olarak tercih edilmektedir.

Mercan Hastanesi İş Başvurusu

Mercan Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mercan Hastanesi insan kaynakları sayfası üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Mercan Hastanesi insan kaynakları departmanını arayarak ya da bizzat hastaneye giderekte özgeçmiş bilgilerinizi elden teslim edebilirsiniz.

Mercan Hastanesi İletişim Bilgileri

Mercan Hastanesi Adres Bilgisi: Yayla Mahallesi Ali ihsan Paşa Caddesi No: 52 Tuzla İstanbul (SGK yanı)
Mercan Hastanesi Telefon Numarası: 90 (216) 446 25 77
Mercan Hastanesi Web Sitesi: https://mercanhastanesi.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu