Otomotiv İş İlanları

Mercedes Benz İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Mercedes Benz iş başvurusu için alt kısımda verdiğimiz insan kaynakları sayfasına girerek online iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Mercedes Benz bünyesine devamlı olarak personel ve işçi alımı yapmakta olan otomotiv firmasıdır.

Mercedes Benz Hakkında Bilgi

Mercedes dünyada en popüler ve lüks araçlar sıralamasında en üst sırada yer almaktadır. Tam adı Mercedes – Benz olan marka ilk olarak 1926 senesinde iki ayrı şirketin bir araya gelerek kurduğu bir ortaklıktır. Almanya’da kurulan Mercedes 1926 senesinden bu yana sahip olduğu marka gücünü devamlı olarak artırmaya devam etmiş ve günümüzdeki potansiyelini elde etmiştir. Bir dünya devi olan Mercedes gücünü artırmaya devam etmekte ve çıkardığı yeni modeller ile araç kullananların gözbebeği olmaktadır.

Mercedes dünyanın dört bir yanında tanınan bir markadır. Toplamda 5 farklı alanda üretim yapmaktadır. Bu beş alanda sayısız araç ve bunların sayısız alt modelleri ile çok zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olmuştur. Bu modelleri ile otomobil ve araç sektöründe tamamen kendine has özel bir yere sahiptir. Otomobil, hafif ticari araçlar, şehir içi toplu taşıma araçları, şehirler arası yolcu otobüsleri ve kamyonlar kategorilerinde üretim yapmaktadır. Üretim yapmakta olduğu bu tüm kategoriler içerisinde kendi alanında en özel modellerin sahibi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Mercedes sahip olduğu prestijli marka değeri ile hiçbir zaman yetinmeyerek her zaman için daha iyisini hedeflemektedir. Özellikle otomobil dünyasındaki yeniliklere ayak uydurur ve çoğu zamanda bu yeniliklere öncülük eder. Son dönemde elektrikli ve hibrit araçların yayılması ile bu alanda büyük bir gelişme söz konusu olmuştur. Mercedes ise kendine ait olan hibrit ve elektrikli araçlarını çıkararak bu alanda da söz sahibi olacağını göstermiştir. Gerek güçlü ve iddialı tasarımları, gerek araç içi dizaynı, gerek güvenlik ve sağlamlık olarak elde ettiği kalite, gerekse teknolojik donanım açısından sahip olduğu potansiyeli ile Mercedes araçlar sektörde en çok beğenilen ürünler arasında yer alır.

Mercedes Benz İş Başvurusu

Mercedes Benz iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mercedes Benz insan kaynakları sayfası üzerinden iş ilanı arayabilir ve açık iş pozisyonlarına online iş başvurusu yapabilirsiniz. Eğer size uygun bir iş pozisyonu bulursanız online iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi Mercedes Benz insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Mercedes Benz İş İlanları

Mercedes Benz iş ilanları için buraya tıklayınız. Mercedes Benz Linkedin ağı üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilir ve Linkedin profilinizden online iş başvurusu yapabilirsiniz. Mercedes Benz Linkedin ağında Mercedes Benz çalışanlarını görebilir ve onlarla iletişim de kurabilirsiniz.

Mercedes Benz İletişim Bilgileri

Mercedes Benz Adres Bilgisi: Akçaburgaz Mah. Süleyman Şah Cad. No:6/1 34522 Esenyurt / İstanbul
Mercedes Benz Telefon Numarası: (0212) 867 30 00
Mercedes Benz Web Sitesi: https://www.mercedes-benz.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu