Merinos İş Başvurusu

Merinos iş başvurusu için Erdemoğlu Holding kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurmak yeterlidir. Merinos iş ilanları ve kariyer olanakları için bu sayfa üzerinden cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Merinos İş Başvurusu

Merinos iş başvurusu ve kariyer olanakları için Erdemoğlu Holding insan kaynakları sayfasını kullanabilirsiniz. Alt kısımda verdiğimiz linkler üzerinden Merinos Halı ve fabrikasına online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Merinos Hakkında Bilgi
Merinos Halı Erdemoğlu ailesi tarafından 1970 senesinde kurulmuştur. İlk olarak faaliyetlerine iki adet kilim dokuma tezgahı ile başlayan Merinos 13 sene boyunca bu tezgahlar ile kilim dokumaya devam etmiş ve 1983 senesi itibari ile halı üretim faaliyetlerini de başlatmıştır. Halı üretim faaliyetleri ile büyümenin ilk adımlarını atmış olan Merinos 1990 yılından itibaren çok daha büyük bir marka olma yolunda büyümesini hızlandırmıştır. 

Özellikle 1992 senesinden bu yana kendi ipliğini üretmeye devam etmektedir. Uzun yıllardır süregelen tecrübe ve donanımını doğru yönde kullanarak devamlı artan bir ivme ile büyümeye devam eden Merinos günümüzde bir dünya markası haline gelmiştir. 

Merinos halı sektöründe son teknolojilerin kullanıldığı donanımlı entegre tesislerine sahiptir. Bu tesis içerisinde ev tekstili ve iplik üretimi gerçekleştirilir. Potansiyeli ile birlikte Türkiye’de ilk 500 büyük sanayi kuruluşu içerisinde yer almaktadır. 

İhracat alanında ise ülkemizde bir numaralı marka haline gelmiştir. Merinos halı tüm dünyaya ürünlerini tanıtmayı başarmış, 5 ayrı kıtada toplam 78 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Uluslararası markalaşma olan Turquality sertifikasını alan ilk halı markası olma özelliğini de taşımaktadır. 

Merinos halı bu başarısını elde ederken sadece stratejik planları ile değil tasarım ve kalitesi ile de yükselmiştir. Merinos halı bünyesinde yer alan tasarım ekipleri her geçen gün daha farklı ve özgün tasarımları oluşturmaya devam etmektedir. Modelleri ile beğeni alan Merinos ürünleri ayrıca kalitesi ile de fark oluşturmaktadır. 

Çok ayrı çeşitleri bünyesinde üretmeye devam eden Merinos ürünleri her tarzda ürün arayışında olan müşterilere geniş bir olanak sağlamaktadır. Merinos ayrıca sosyal sorumluluk projeleri söz konusu olduğunda da oldukça aktiftir. Bu sayede ülkemize hem ekonomik hem sosyal olarak fayda sağlamaktadır.

Merinos İş Başvurusu
Merinos iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Merinos Erdemoğlu Holding insan kaynakları üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi göndererek firmaya online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Merinos İş İlanları
Merinos iş ilanları için buraya tıklayınız. Merinos Linkedin sayfası üzerinden şirketin iş ilanları ve açık iş pozisyonlarını takip edebilir, şirket çalışanları ile iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını bu ağ üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Merinos İletişim Bilgileri
Merinos Adres Bilgisi: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No: 21 Bahçelievler İstanbul
Halı Fabrikası: 4.Organize Sanayi Bölgesi, Vali Lütfullah Bilgin Bulvarı, No:21 27600 Şehitkamil - Gaziantep
Ev Tekstil Fabrikası: Organize Sanayi Bölgesi 101. Cad. No: 43-45, Uşak
Merinos Telefon Numarası: +90 212 654 69 50
Merinos Web Sitesihttps://www.merinos.com.tr/