Hastane İş İlanları

Merzifon Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Merzifon Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Merzifon Devlet Hastanesinde çalışmak için gerekli olan şartlar ve güncel iş ilanlarını İşkur sistemi üzerinden takip edebilirsiniz.

Merzifon Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Merzifon Devlet Hastanesi ilk olarak 1950 yılında 15 yatak kapasitesi ile sağlık alanındaki faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen yıllarda kapasitesini devamlı olarak artırmaya devam eden Merzifon Devlet Hastanesi 200 yatak kapasitesi ile hizmete devam etmektedir. Bünyesinde Diyaliz Merkezi bulundurma özelliği taşır. 15 + 1 makine ile diyaliz hastalarına hizmet vermektedir.

Ayrıca 2004 senesi itibari ile Merzifon Devlet Hastanesine Bebek Dostu Hastane unvanı da verilmiştir. Bünyesinde bulundurduğu poliklinikler ve yataklı tedavi üniteleri ile birlikte Amasya başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden de hastaları tedavi altına almaya devam etmektedir.

Merzifon Devlet Hastanesi bünyesinde kendi alanında tamamen uzman ve donanımlı hekim ve hemşireleri barındırmaktadır. İşini seven sağlık personelleri ile birlikte hastaların en ideal koşullarda en nitelikli sağlık hizmetini alabilmesi için çaba sarf eden Merzifon Devlet Hastanesi personeli her zaman kendini geliştirmeye devam etmektedir. Ayrıca Hastane Yönetimi tarafından da çalışanlarının memnuniyetlerini artırmayı son derece önemsemektedir. Bu sayede hastanede verilmekte olan hizmet de her geçen gün daha da iyileşmektedir.

Merzifon Devlet Hastanesinde modern ve çağdaş kalite standartları benimsenmektedir. Poliklinik ve tedavi bölümlerinde en son teknoloji sağlık ekipmanları bulunmaktadır. Hastane bünyesinde tüm alanlardaki fiziksel koşullar devamlı olarak iyileştirilmekte ve günümüz koşullarına adapte edilmeye devam etmektedir.

Ameliyathanelerde de en son teknoloji ürünler yer almaktadır. Merzifon Devlet Hastanesinde ekip çalışmasına da son derece önem verilmektedir. Sağlık personeli ve hekimler bir arada senkronize bir şekilde çalışmaktadır. Bu çalışmanın bir sonucu olarak ise sistematik bir çalışma prensibi ve aynı zamanda hasta memnuniyeti de karşımıza çıkar. Bu özellikleri ile Merzifon Devlet Hastanesi tercih edilen bir hastane olmayı başarmıştır.

Merzifon Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Merzifon Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan İşkur arama sayfasına “Merzifon Devlet Hastanesi” yazarak güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. İlan yoksa ara ara deneyebilirsiniz. Devlet hastanelerine alımlar KPSS türü sınavlarla yapılmaktadır.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Merzifon Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Merzifon Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Merzifon Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Merzifon Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Bahcelievler Mah., İbni sina Cad. No:2, 05300 Merzifon Amasya
Merzifon Devlet Hastanesi Telefon Numarası: +90 (0358) 513 44 44
Merzifon Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://merzifondh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu