Metro Holding İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları

Bu makalede Metro Holding iş başvurusu yapabilmek için neler yapmanız gerektiği anlatılmaktadır. Aynı zamanda verdiğimiz linklerden Metro Holding iş ilanlarını listeleyebilir ve açık iş pozisyonlarından size uygun olana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Metro Holding İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları

Metro Turizm ve daha birçok alt şirketi olan Metro Holding iş başvurusu nasıl yapılır? Sizlere verdiğimiz linkler üzerinden Metro Holding güncel iş ilanlarını takip edebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Metro Holding Hakkında
Metro Holding, başta turizm olmak üzere birçok pazarda faaliyetler gösteren firmadır. Hepimizin bilmiş olduğu ve Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından kabul edilen Metro Turizm’in de sahibi olan Holding şirketi 1977 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğunda ismi Van-Et olan şirket, 2010 tarihinde Metro Holding ismini almıştır. Metro Turizm dışında, Mepet, Metro Elektrik, Metro Maden ve Metro Kargo firmaları da iştirakleri arasında bulunmaktadır. Borsa İstanbul’da işlem gören holding şirketi halka açıktır.

Metro Holding üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma prensiplerine uyarak en iyi hizmeti vermektedir. Yenilikçi ve gelişimCİ bir siyaset politikasıyla saygınlığını her daim devam ettirebilmek için çalışmalarını en iyi şekilde yapmaktadır. Aynı zamanda teknolojinin yeniliklerini takip ederek, yenilenebilen bir yapıya sahip olmak için güçlü bir politika izlemektedir. Her zaman önce insan düşüncesini benimsemiş olan firma, insana ve çevreye olan sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Firma doğru zamanda doğru yatırım kararları vererek sürekliliğini sağlamıştır. Yapmış olduğu faaliyetler sonucunda kazanmış olduğu maddi gelirler ile devamlı olarak yatırımlar yapmaktadır.

Metro Holding İletişim Bilgileri
Adres; BÜYÜKDERE CAD. METROCITY İŞMERKEZİ NO:171 A BLOK KAT:17 ŞİŞLİ İSTANBUL

Metro Holding Kariyer Olanakları
Metro Holding iş ilanlarına göz atmak ve online iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.