Metro Market İş Başvurusu

Metro Market iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz. Metro Market insan kaynaklarına cv bilgilerinizi göndererek kariyerinizi bu mağazalar zincirinde sürdürebilirsiniz.

Metro Market İş Başvurusu

Metro Market iş başvurusunu insan kaynakları ve kariyer sayfası üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Metro Market iş ilanları ve personel alımı hakkında detaylar için alt kısımdaki bilgileri inceleyin ve verdiğimiz linklere tıklayarak başvurunuzu yapın.

Metro Market Hakkında Bilgi
Metro Market temelleri ilk olarak 1964 senesinde Almanya’da atılmıştır. Dünyanın uluslararası alanda hizmet vermekte olan en önemli perakende şirketi olma özelliğini taşımaktadır. Kuruluşundan sonraki yıllarda hızlı bir ivme ile büyümesini sürdüren Metro Market şuanda 34 ayrı ülkede hizmet vermektedir. 

Metro Marketi öne çıkaran temel şey elbette ki fiyat ve kalite orantısı olmaktadır. Düşük fiyatlarda alabileceğiniz maksimum kaliteye Metro Market aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Metro Market müşterilerin ve tedarikçilerin ihtiyaçlarını takip ederek hizmetlerini buna adapte olarak sağlamaktadır. Bu da başarısını pekiştiren bir faktör olmaktadır.

Metro Market’in faaliyet göstermekte olduğu 34 ülke arasında Türkiye’de yer almaktadır. Ülkemizde 21 şehirde toplamda 37 mağaza ile hizmet verilmektedir. Metro Market Türkiye bünyesinde çalışmakta olan 4500 kişilik bir ekip bulunmaktadır. Bu 34 şubede 1 milyondan fazla müşteriye hizmet verilmektedir. 

Metro Market yer aldığı bölgelerde ciddi bir etkiye sahiptir. Metro Market Türkiye 1990 senesinden bu yana ülkemizde yer almaktadır. Metro Marketlerde gastronomi alanında ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Özellikle Türk Mutfağının değerlerini diri tutmak adına da ürünlere yer verilir. 

Metro Marketlerde çok fazla kategori ve bu kategorilerde yer alan sayısız ürün bulunmaktadır. Özellikle marka çeşitliliği açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Metro Marketlerde yer alan markalar arasında Metro’nun kendi ürünleri de kendi marka adı ile yer almaktadır. Metro Marketlerde piyasanın altında alışveriş yapabilir, güncel indirimleri takip edebilirsiniz. 

Metro Market dijital teknolojileri de verimli bir şekilde kullanmaktadır. Bu dijital ortamlardan Metro Marketi takibe alarak siz de ürünlerdeki yenilikleri ve güncel indirimleri takip edebilirsiniz. Metro Kart edinerek Metro Marketin devamlı müşterileri için yaptığı avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

Metro Market İş Başvurusu
Metro Market iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfada Metro Market kariyer fırsatları hakkında bilgiler ve iş başvuru formunu göreceksiniz. Buradan hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Metro Market İş İlanları
Metro Market iş ilanları için buraya tıklayınız. Metro Market Linkedin üzerinde iş ilanlarını görebilir ve mağaza çalışanlarının profillerine göz atabilirsiniz.

Metro Market İletişim Bilgileri
Metro Market Adres Bilgisi: 15 Temmuz, Koçman Cd. No:52, 34212 Bağcılar İstanbul
Metro Market Telefon Numarası: 444 50 40
Metro Market Web Sitesi: https://www.metro-tr.com/