Fabrika İş İlanları

Mopak İş Başvurusu

Mopak iş başvurusu yapmak için size verdiğimiz linke tıklayarak online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Mopak iş ilanları ve kariyer olanakları hakkında bilgiler için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Mopak Hakkında Bilgi

Mopak 1926 senesinde ülkemizde kağıt üretimi gerçekleştirme amacı ile kurulmuştur. Zaman içerisinde yapmakta olduğu üretim ve faaliyetleri daha geniş bir yelpazeye yayan Mopak Grup günümüzde farklı tesislerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kemalpaşa kağıt ve karton entegre tesisi, Taşköprü Kendir Selülozu ve sigara kağıdı tesisleri, Dalaman kağıt ve karton tesisleri, kağıt – kırtasiye pazarlama A.Ş. ve Tifdruk baskı ve ambalaj tesisleri ile birlikte çok kapsamlı bir üretim hacmine sahiptir.

Mopak sürdürülebilir bir büyüme ilkesine sahiptir. Bu sayede inovatif, herkes tarafından rahatlıkla ulaşılabilir, kendi içinde tutkusunu kaybetmeyen, orijinalliği önemseyen ve her zaman için kendi sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir kurum olmaktadır. Mopak gerçekleştirdiği faaliyetlerinde müşteri odaklı bir yapıya sahiptir. Özellikle müşterilerden gelen talepleri iyi şekilde dinleyen Mopak kişiye özel çözümler sunmayı ve bu talepler doğrultusunda üretimlerini gerçekleştirmeyi sürdürmektedir. Bunun dışında şeffaf bir yapıya sahip olan Mopak aynı zamanda dürüst, saygı ve bağlılık ile devam eden, takım çalışmasına büyük önem veren yapısı sayesinde bu günkü başarısını elde etmiştir.

Mopak üretmekte olduğu ürünlerinin iyi şekilde yönetilmiş olan ormanlardan ve kontrollü şekilde üretmeyi önemsemektedir. Bu sayede FSC kategorisine sahip olan ürünleri piyasaya sürmektedir. Karbondioksit salınımını en aza indirgemekte olan ürünleri ile doğa dostu bir yapıya sahiptir.

Mopak ürünleri Türk Standartları Enstitüsü tarafından ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesini de almıştır. Bunun dışında Enerji Yönetimi Belgesi olan ISO 50001 belgesine de sahiptir. Kağıt ve kağıt ürünleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Mopak müşterilerine ve doğaya gösterdiği özenin dışında kendi personellerine de özen göstermektedir. Özellikle çalışma koşullarını son derece iyileştirmekte olan Mopak insan ve doğa dostu bir markadır.

Mopak İş Başvurusu

Mopak iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Mopak iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Mopak İş İlanları

Mopak iş ilanları için buraya tıklayınız. Mopak Linkedin sayfasından güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Linkedin üzerinden hızlı başvuru yapabilir veya dilerseniz üst kısımda Mopak kendi resmi kariyer sayfasından iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Mopak İletişim Bilgileri

Mopak Adres Bilgisi: Kemalpaşa OSB Mah. Sanayi Cad. No:12 Kemalpaşa İZMİR
Mopak Telefon Numarası: +90 (232) 877 02 35
Mopak Web Sitesi: http://www.mopak.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu