Hastane İş İlanları

Muğla Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Muğla Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgi almak için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Bilgi

Muğla Devlet Hastanesi ilk olarak 1927 senesinde özel idareye bağlı olarak kurulmuştur. Kurulduğundan bir süre sonra Gurabaa Hastanesi olarak, bir süre sonra da Memleket Hastanesi olarak isim değişikliği yaşamış ve bu farklı isimler ile sağlık sektöründe aktif hizmetlerine devam etmiştir.

1954 senesine gelindiğinde ise Muğla Devlet Hastanesi ismini almıştır. Devlet Hastanesi ismini alması ile birlikte Sağlık Bakanlığına bağlı olarak faaliyet göstermiştir. İlerleyen yıllarda Menteşe Devlet Hastanesi ile birleşmiş ve toplamda 501 yatak kapasitesine sahip olarak kapsamlı bir hizmet vermeye başlamıştır.

2011 senesine kadar Muğla Devlet Hastanesi olarak faaliyetlerini sürdüren Hastane 2011 senesinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile bir protokol imzalamış ve bu bağlamda Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuştur. 2011 senesinden bu yana bir eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermekte olan hastane 2017 yılında yeni bir hastane binasına taşınmış ve bu sayede daha modern imkanlara kavuşmuştur. Bu yeni binası ile 567 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Geniş kapasitesi ve başarıları ile birlikte Muğla Eğitim Araştırma Hastanesi bölgede en çok tercih edilen başarılı sağlık kuruluşlarından biri olmaktadır.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi tüm tıbbi bölümlerde etkin bir çalışma sürdürmektedir. Her bölümde alanında her biri uzman doktorlar yer almaktadır. Doktor kadrosunun dışında sağlık personeli ile de başarılı çalışmalar sürdürmektedir. Poliklinik hizmetleri, acil servisi ve yataklı servisleri ile birlikte başarılı bir hastane profili çizmekte olan Muğla Eğitim Araştırma Hastanesi özellikle Muğla halkının tercihi olmaktadır. Aynı zamanda Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölgede yakın ilçe ve illerden de hastalar tarafından tercih edilir bir konumda olmaktadır.

Muğla Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Muğla Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan İşkur sayfasında Muğla Devlet Hastanesi yazarak iş ilanı olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer Muğla Devlet hastanesine ait iş ilanı çıkmazsa, ara ara kontrol edebilirsiniz. Devlet hastaneleri devamlı olarak personel alımı yapmadığı için ihtiyaç halinde ilan açılmaktadır.

İşkur’un kurum dışı iş ilanlarına bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Muğla Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Muğla Devlet Hastanesi gibi devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Muğla Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Muğla Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Kötekli Mahallesi Marmaris Yolu üzeri No: 48 Menteşe MUĞLA
Muğla Devlet Hastanesi Telefon Numarası: +90 252 214 13 23
Muğla Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://muglaeah.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu