Hastane İş İlanları

Muş Şifa Hastanesi İş Başvurusu

Muş Şifa Hastanesi iş başvurusu için hastanenin insan kaynakları sayfasını kullanabilirsiniz. Muş Şifa Hastanesi iş ilanları ve daha fazlası için sizlere verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz.

Muş Şifa Hastanesi Hakkında Bilgi

Muş Şifa Hastanesi ilk olarak 2006 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu dönemde Özel Muş Şifa Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermiştir. Bu süreçte Muş halkından aldığı olumlu geri dönüşler ve beğeniler sayesinde daha da gelişmiş ve 2009 senesinde Özel Muş Şifa Hastanesi olarak isim değiştirmiştir.

Hastane olması ile birlikte hizmet çeşitliliğini de artıran Muş Şifa Hastanesi ayakta ve yatarak tedavi hizmeti de vermeye başlamıştır. Hastane olduğu dönemde 37 yatak kapasitesine sahiptir. Şimdilerde ise bu sayı 45’e çıkarılmış, çift kişilik olan odalar da tek kişiliğe dönüştürülmüştür.

Özel Muş Şifa Hastanesi bünyesinde temel tıbbi birimlerde kapsamlı bir hizmet vermektedir. Ayrıca Acil Servis ile de hizmet vermektedir. Toplamda 18 adet alanında uzman olan hekim ve 4 adet de pratisyen hekim yer almaktadır. 22 kişilik hekim kadrosunun yanında ayrıca hemşire ve sağlık personelleri ile birlikte 93 kişilik bir personel kadrosu bulunmaktadır.

Özel Muş Şifa Hastanesi nitelikli hekim ve personel kadrosunun yanında fiziksel olarak da oldukça donanımlı bir haldedir. Hastanenin poliklinik odalarının yanında ortak alanlarında da fiziki koşullar hastalar için ideal bir hale getirilmiştir. Yatarak tedavi eden servislerde de hastaların ve aynı zamanda hasta refakatçilerinin rahat edebilmeleri için konforlu bir ortam hazırlanmıştır.

Özel Muş Şifa Hastanesi tıbbi teknolojileri en güncel şekilde takip etmekte ve hastane bünyesinde uygulamaya özen göstermektedir. Teknolojik imkanları ile birlikte gayet modern bir hastane olan Muş Şifa Hastanesi aynı zamanda sahip olduğu etik değerleri ve insana değer veren prensipleri ile birlikte halkın aradığı özel sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamaktadır. Bu sayede hem Muş hem de çevre il ve ilçelerden hastalara tedavi uygulamaktadır.

Muş Şifa Hastanesi İş Başvurusu

Muş Şifa Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada insan kaynakları politikalarını inceleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Muş Şifa Hastanesi İş İlanları

Muş Şifa Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Muş Şifa Hastanesi Linkedin sayfası üzerinden iş ilanları takip edebilir ve hastane çalışanlarının profillerini görebilirsiniz.

Muş Şifa Hastanesi İletişim Bilgileri

Muş Şifa Hastanesi Adres Bilgisi: Atatürk Bulvarı 168.Sokak No:2 Merkez / MUŞ
Muş Şifa Hastanesi Telefon Numarası: 0436 212 51 51
Muş Şifa Hastanesi Web Sitesi: https://www.mussifahastanesi.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu