Hastane İş İlanları

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi personel alımı ve güncen iş ilanlarını İşkur üzerinden takip ederek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi 2012 senesinde planlanmış ve 2015 senesi itibari ile hayata geçmiştir. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesinin açılışı Mehmet Müezzinoğlu tarafından gerçekleştirilmiştir. Bursa – İzmir karayolu üzerinde bulunan Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi konumu itibari ile birçok hasta tarafından tercih edilen bir hastane olmaktadır.

Özellikle Bursa halkına hitap etmesinin dışında çevre illerden de Mustafakemalpaşa Hastanesini tercih eden çok sayıda hasta olmaktadır. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi 100.469 metrekarelik bir arsa üzerinde konumlanmıştır. Toplamda sahip olduğu kapalı alan ise 35 bin metrekare olmaktadır.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi kapasitesi ile de taleplere cevap verebilen bir hastane olmaktadır. Toplamda 239 adet yatak bulunur. 239 kişilik yatak kapasitesi ile temel tıbbi birimlerde gerek görülen hastaların yatarak tedavileri gerçekleştirilmektedir. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi yataklı servislerinde yer almakta olan tüm hasta odaları iki kişilik olacak şekilde tasarlanmıştır. 2 kişi ve refakatçileri ile birlikte rahatlıkla tedavi süreçleri geçirilebilmektedir.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi bünyesinde yer alan hasta odalarında fiziksel koşullar da oldukça modern şekilde tasarlanmıştır. Tüm odalarda tuvalet ve banyo yer almaktadır. Ayrıca televizyon, buzdolabı gibi eşyalar da bulunur. Ayrıca refakat edecek olan hasta yakınları için de açılıp yatak olabilen koltuklar bulunur. Bu sayede tedavi sürecinde olan tüm hastaların ve hasta yakınlarının bu süreci en iyi şekilde geçirmesi hedeflenmektedir.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi hastalarına oldukça kapsamlı bir sağlık hizmeti verir. Özellikle bebek dostu ve anne dostu hastane olarak seçilmiştir. Bu sayede ebeveynlerin hem kendileri, hem doğum süreçleri hem de doğum sonrası çocukları için tercih ettiği bir hastane olmaktadır. Bunun dışında Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi bünyesinde diyabet okulu da yer almaktadır. Bu sayede şeker hastalığı ile ilgili çalışmalar da yürütülür.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada İşkur arama sistemine Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi yazarak arama yapabilirsiniz. Güncel iş ilanı çıkmazsa ara ara kontrol edebilirsiniz.

Alternatif olarak İşkur kurum dışı kamu işçi alım ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları; Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi gibi devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Tatkavaklı Mah Kır Yolu Sok, 16550 Mustafakemalpaşa Bursa
Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Telefon Numarası: +90.224 613 18 60
Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://mustafakemalpasadh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu