Fabrika İş İlanları

Öncü Salça Fabrikası İş Başvurusu

Öncü Salça Fabrikası iş başvurusu yapmak için firmanın insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Öncü Salça Fabrikası iş başvuru formuna özgeçmiş bilgilerinizi yazarak gönderebilirsiniz.

Öncü Salça Fabrikası Hakkında Bilgi

Öncü Salça 1970 yılından bu yana hizmet vermekte olan ve şimdilerde ülkemizin en önde gelen salça markalarından bir tanesidir. 1970 senesinde Gaziantep’te atılan ilk adımla salça alım satımı işine giren Öncü yıllar içerisinde kendi üretimini gerçekleştirerek sektörde devamlı büyüyen bir marka haline gelmiştir. Gaziantep tarafından tanınan, güvenilirliğe sahip olan girişimin sahipleri bu artıları iyi değerlendirerek işlerini büyütmüş ve pozitif bir ivme yakalamıştır. Daha sonra Gaziantep sınırları ile kapalı kalmayarak Öncü Salça daha farklı illere de açıldı.

Öncü Salça Fabrikası ise ilk olarak 1998 senesinde kurulmuştur. Kurulan bu ilk fabrika ile birlikte işler çok daha büyümüş ve aynı sene içerisinde ilk ihracat da gerçekleştirilmiştir. Gaziantep ile başlayan salça ticareti Öncü Salça Fabrikasının kurulması ile birlikte sadece Türkiye değil Dünya’nın birçok yerine de ulaşmaya başlamıştır. Avrupa, Asya, Amerika kıtalarında bulunmak üzere toplam yirmiden fazla ülkeye Öncü Salça Fabrikasının ürünleri ulaşmaktadır. Ulaştığı her yerden beğeni toplayan Öncü Salça ürünleri ilerleyen yıllarda daha farklı ülkelere de ulaşmayı hedeflemektedir.

Öncü Salça Fabrikasında üretilen ürünler büyük bir titizlik ile hazırlanmaktadır. Kullanılan ürünler tamamen doğal ve kalitelileri arasından tercih edilir. Öncü Salça Fabrikasında üretilen yöresel Gaziantep salçası bu fabrika sayesinde ilk defa doğal biber salçasını hijyenik fabrika ortamında üretmiştir. Öncü Salça çeşitlilik açısından da oldukça zengindir. Biber ve domates salçasının yanı sıra karışık salça üretimi de gerçekleştirilmektedir. Salçadan sonra farklı araştırmalar ile daha farklı amaçlara yönelik ürünler de üretilmiştir. Nar aromalı sos, çiğ köfte seti ve pul biber de Öncü Salça Fabrikasında üretilmektedir.

Öncü Salça ürünleri ile birlikte yüksek kalite salça standartlarını yakalamıştır. Bu sayede farklı ödülleri de kazanma şansı elde etmiştir. 2009 senesinde AB Kalite Ödülünü alan Öncü Salça 2010 senesinde ise Tüketici Kalite Ödülünü almıştır. 2011 senesinde Güvenilir Marka, 2012 senesinde Avrasya Kalite ödüllerini almaya da hak kazanmıştır. Bu ödüller ile başarısını kanıtlayan Öncü Salça üretimlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Öncü Salça Fabrikası İş Başvurusu

Öncü Salça Fabrikası iş başvurusu için buraya tıklayınız. Öncü Salça Fabrikası kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir.

Öncü Salça Fabrikası İletişim Bilgileri

Öncü Salça Fabrikası Adres Bilgisi: 2. Organize sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No: 41 Başpınar / Gaziantep
Öncü Salça Fabrikası Telefon Numarası: +90 (342) 337 93 40
Öncü Salça Fabrikası Web Sitesi: http://oncusalca.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu