Hastane İş İlanları

Ordu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Ordu Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak için sayfamızdaki direktifleri inceleyiniz. Ordu Şehir Hastanesi personel alımı ne zaman yapılacak? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? Ordu Şehir Hastanesi açıldı mı? Detaylar haberimizde.

Alt Başlıklar

Ordu Şehir Hastanesi Hakkında Kısaca Bilgi

Ordu Şehir Hastanesi, 2022 yılında yapımına başlanmış ve %50’si tamamlanmıştır. Hastane 2023 yılının başlarında veya ortalarında Ordu ve çevre illere sağlık hizmeti vermeye başlayacaktır.

Ordu Şehir Hastanesi, son teknoloji binasıyla ve donanımsal ekipmanlarıyla, Ordu  halkına en iyi şekilde sağlık hizmeti sunacaktır. Uzman hekim kadrosu ve personeliyle Türkiye’nin en iyi kamu hastanelerinden biri olacak. Hastane açıldıktan sonra bir çok pozisyona personel alımı da yapılacaktır. Detayları alt kısımda bulabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesine alınacak personeller arasında hekim, hemşire, tıbbi sekreterlik ve güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Bu personeller kamu kurumlarınca gerekli şartlar altında alınacaktır. Hastane ile ortak çalışan taşeron firmalarla da iletişime geçerek iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Ordu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Ordu Şehir Hastanesi iş başvurusu yapabilmek için öncelikle hastanenin tam olarak faaliyete geçmesini beklemek gerekiyor. Faaliyete geçtiğinde İşkur ve hastanenin kendi duyuru sayfasında hangi pozisyonlara personel alımı yapılacağı hakkında duyurular yapılacak ve açık iş pozisyonları oluşturulacaktır.

Ordu Şehir Hastanesi iş ilanlarını anlık olarak takip etmek istiyorsanız Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz. Kamu kurumlarının personel alımı ilanlarını Twitter sayfamız üzerinden anlık olarak yayınlıyoruz.

Twitter Sayfamız : https://twitter.com/isbasvurusuyap

Ordu Şehir Hastanesi ve diğer hastanelerin iş ilanlarını İşkur sistemi üzerinden aramak ve başvuru yapmak için bu linke tıklayınız. Açılan arama sayfasına “ordu şehir hastanesi” yazarak güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere devlet hastanelerine direk olarak iş başvurusu yapmak mümkün değildir. Ancak hastaneyle ortak çalışan taşeron firmalar varsa, bu firmalar aracılığıyla iş başvurusu yapabilirsiniz. Aksi durumda belli başlı üniversite bölümlerinden diploma veya KPSS puanı gerekli olabilir.

Ordu Şehir Hastanesine yapılacak olan personel alımlarını bizler anlık olarak takip etmekteyiz bu ilan açıldığında Twitter sayfamızdan bu ilanı sizlerle paylaşmaktayız. Üst kısımda sizlere verdiğimiz Twitter sayfamızı takip ederek güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu