Ören Marina İş Başvurusu

Ören Marina iş başvurusu nasıl yapılır? Gökova Ören Marina personel alımı ve kariyer olanakları hakkında bilgiler.

Ören Marina İş Başvurusu

Ören Marina iş başvurusu için alt kısımda verdiğimiz linklere tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için alt kısımda yer alan iş başvurusu başlığını inceleyebilirsiniz.

Ören Marina Hakkında Bilgi
Türkiye’nin en güzel kıyılarından biri olan Gökova’da bulunan Ören Marina Akdeniz’de tercih edilen marinalar arasında yer almaktadır. Gökova Ören Marina bölgedeki turizmin gelişimine paralel olacak şekilde Ulaştırma Bakanlığı tarafından yap, işlet ve devret modeli şeklinde 2012 senesinde inşa edilmeye başlanmıştır ve 2015 senesinde bitirilerek aynı senenin yaz sezonunda hizmete başlamıştır. Gökova Ören Marina toplamda 218.000 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. Ören Marina’da 8 ila 30 metre arasındaki yatların konaklayabileceği bir alan bulunmaktadır. 

Gökova Ören Marina modern bir marina tesisinde bulunması gerekli olan tüm ihtiyaçları içerisinde barındırmaktadır. Hem altyapısı hem de sunduğu hizmet ile bölgede tercih edilme oranı oldukça yüksektir. Sahip olduğu olanaklar ve hizmetin yanı sıra Ören Marina konum itibari ile de tercih edilir olmaktadır. Milas – Bodrum Havalimanı ile Gökova Ören Marina arasındaki mesafe sadece 59 kilometredir. Bu mesafe ortalama 45 dakika sürmektedir. Diğer bir ulaşım ise Dalaman Havalimanı üzerinden 115 kilometrede gelmek olacaktır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile arasındaki mesafe ise 220 kilometre olmaktadır. Mevcut olduğu bu konum itibari ile Ören Marina hem yurtiçinden hem de yurtdışından çok sayıda turist için cazip bir alternatif olmaktadır.

Gökova Ören Marina’yı tercih edenler için Gökova Körfezinde yer alan mekanlar da oldukça yakın olmaktadır. Yedi Adalar, Karacaören Koyu, Sedir Adası ve Okluk Koyu gibi körfezin popüler ziyaretçi alan yerleri ile Ören Marina arası mesafe yalnızca 7 ila 10 deniz mili uzaklığındadır. Bu gezilecek yerlerin dışında Gökova Ören Marina’yı tercih edenler için sosyal olanaklar da cazip olmaktadır. Restoran, kafe ve barlara ulaşım açısından idealdir. Ayrıca market ve alışveriş olanakları da turistlerin ve marinayı tercih edenlerin tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Marina çevresinde müşterilerin ilgisini çekebilecek türden farklı mağaza ve alışveriş yerleri bulunmaktadır. Market ihtiyacını karşılamak için de alternatifler mevcuttur. Hazır yemek konusunda da Ören Marina çevresinde cazip mekanlar bulunmaktadır. Plajlar ve diğer çeşitli hizmet olanakları da marinayı tercih edilebilir kılan sebepler arasındadır.

Ören Marina İş Başvurusu
Ören Marina iş imkanları için buraya tıklayınız. İletişim formu ya da telefonla arayarak Ören Marina insan kaynakları ile görüşebilir ve iş imkanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Gökova Ören Marina'ya bizzat giderek de iş başvurusu yapabilmeniz mümkündür.

Ören Marina İletişim Bilgileri
Ören Marina Adres Bilgisi: Yalı Mah. Ören Beldesi Milas / MUĞLA
Ören Marina Telefon Numarası: +90 (252) 532 3361
Ören Marina E-posta Adresi: info@gokovaorenmarina.com.tr
Ören Marina Web Sitesi: http://www.gokovaorenmarina.com.tr/