Turizm İş İlanları

Ören Marina İş Başvurusu

Ören Marina iş başvurusu nasıl yapılır? Gökova Ören Marina personel alımı ve kariyer olanakları hakkında bilgiler.

Ören Marina Hakkında Bilgi

Türkiye’nin en güzel kıyılarından biri olan Gökova’da bulunan Ören Marina Akdeniz’de tercih edilen marinalar arasında yer almaktadır. Gökova Ören Marina bölgedeki turizmin gelişimine paralel olacak şekilde Ulaştırma Bakanlığı tarafından yap, işlet ve devret modeli şeklinde 2012 senesinde inşa edilmeye başlanmıştır ve 2015 senesinde bitirilerek aynı senenin yaz sezonunda hizmete başlamıştır. Gökova Ören Marina toplamda 218.000 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. Ören Marina’da 8 ila 30 metre arasındaki yatların konaklayabileceği bir alan bulunmaktadır.

Gökova Ören Marina modern bir marina tesisinde bulunması gerekli olan tüm ihtiyaçları içerisinde barındırmaktadır. Hem altyapısı hem de sunduğu hizmet ile bölgede tercih edilme oranı oldukça yüksektir. Sahip olduğu olanaklar ve hizmetin yanı sıra Ören Marina konum itibari ile de tercih edilir olmaktadır. Milas – Bodrum Havalimanı ile Gökova Ören Marina arasındaki mesafe sadece 59 kilometredir. Bu mesafe ortalama 45 dakika sürmektedir. Diğer bir ulaşım ise Dalaman Havalimanı üzerinden 115 kilometrede gelmek olacaktır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile arasındaki mesafe ise 220 kilometre olmaktadır. Mevcut olduğu bu konum itibari ile Ören Marina hem yurtiçinden hem de yurtdışından çok sayıda turist için cazip bir alternatif olmaktadır.

Gökova Ören Marina’yı tercih edenler için Gökova Körfezinde yer alan mekanlar da oldukça yakın olmaktadır. Yedi Adalar, Karacaören Koyu, Sedir Adası ve Okluk Koyu gibi körfezin popüler ziyaretçi alan yerleri ile Ören Marina arası mesafe yalnızca 7 ila 10 deniz mili uzaklığındadır. Bu gezilecek yerlerin dışında Gökova Ören Marina’yı tercih edenler için sosyal olanaklar da cazip olmaktadır. Restoran, kafe ve barlara ulaşım açısından idealdir. Ayrıca market ve alışveriş olanakları da turistlerin ve marinayı tercih edenlerin tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Marina çevresinde müşterilerin ilgisini çekebilecek türden farklı mağaza ve alışveriş yerleri bulunur. Market ihtiyacını karşılamak için de alternatifler mevcuttur. Hazır yemek konusunda da Ören Marina çevresinde cazip mekanlar bulunmaktadır. Plajlar ve diğer çeşitli hizmet olanakları da marinayı tercih edilebilir kılan sebepler arasındadır.

Ören Marina Personeli Ne İş Yapar?

Marina çalışanları farklı pozisyonlarda görev alabilirler. Bunlar arasında;

  • Teknik Personel: Marinada bulunan teknelerin bakımı, onarımı ve diğer teknik işlerle ilgilenirler. Bu kişiler genellikle deneyimli birer teknisyen ya da mühendis olurlar ve tekne motorları, elektriği, su sistemleri gibi konularda uzmanlaşmışlardır.
  • Yöneticiler: Marina yöneticileri, marinayı işletmekten ve yönetmekten sorumludur. Bu kişiler genellikle işletme, pazarlama veya turizm alanında eğitim almış profesyonellerdir. Marinanın bütçesini yönetirler, personeli organize ederler ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışırlar.
  • Müşteri Hizmetleri Görevlileri: Müşteri hizmetleri görevlileri, marinaya gelen ziyaretçilerle doğrudan ilgilenirler. Soruları yanıtlar, rezervasyonları kontrol eder ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yardımcı olurlar. İletişim becerileri yüksek ve güler yüzlü olmak önemlidir.
  • Güvenlik Görevlileri: Marina güvenlik görevlileri, marinada bulunan tesislerin ve teknelerin güvenliğinden sorumludur. Giriş-çıkışları kontrol eder, güvenlik kameralarını izler ve hırsızlık, kundaklama gibi suçların önlenmesi için çalışırlar.
  • Temizlik Personeli: Marinada bulunan binaların, tuvaletlerin, duşların ve diğer alanların temizliğinden sorumludur. Müşterilerin konforunu sağlamak için düzenli olarak temizlik yapılır.

Marina çalışanları, genellikle müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışarak. Sonuç olarak  Tekne sahiplerinin ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmetler sunarlar. Bu nedenle kişiler arasında iletişim becerileri yüksek olanlar, teknik bilgiye sahip olanlar. Veya yönetim konusunda deneyimli olanlar gibi farklı özelliklerdeki kişiler olabilir. Ancak tüm marina çalışanlarının ortak noktası, marinayı işletmek ve müşterilere en iyi hizmeti sunmak.

Ören Marina İş Başvurusu

Ören Marina iş imkanları için buraya tıklayınız. İletişim formu ya da telefonla arayarak Ören Marina insan kaynakları ile görüşebilir ve iş imkanları hakkında bilgi alabilirsiniz.. Gökova Ören Marina’ya bizzat giderek de iş başvurusu yapabilmeniz mümkündür.

Ören Marina İletişim Bilgileri

 Adres Bilgisi: Yalı Mah. Ören Beldesi Milas / MUĞLA
 Telefon Numarası: +90 (252) 532 3361
 E-posta Adresi: info@gokovaorenmarina.com.tr
 Web Sitesi: http://www.gokovaorenmarina.com.tr/

Ayrıca güncel iş ilanlarımız için buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu