Fabrika İş İlanları

Osmaniye Demir Çelik Fabrikası İş Başvurusu

Osmaniye Demir Çelik Fabrikası iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Osmaniye Demir Çelik Fabrikası iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler.

Osmaniye Demir Çelik Fabrikası Hakkında Kısaca Bilgi

Tosçelik tarafından kurulan Osmaniye Demir Çelik Fabrikası toplamda 1 milyar dolar üzerinde yatırım almıştır. 2009 yılında yapımı tamamlanan Osmaniye Demir Çelik Fabrikası, entegre yapısıyla ve teknolojik donanımlarıyla üretimlerini son hızla sürdürüyor.

Osmaniye Demir Çelik Fabrikasının mukavelesi 2008 tarihinde yapıldı ve ilk faaliyetlerini Nisan ayının 2008 yılında gerçekleştirmeye başladı. İlk ara üretim 2009 senesinde çelikhane ve kütük üretim tesislerinde yapılmıştır. Tesislerin tamamı 2009 yılı sonu itibariyle üretime geçmiştir. 3000 üzerinde davetlinin bulunduğu tesis açılma töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da bulunmuş ve açılışı bizzat kendisi yapmıştır.

Osmaniye Demir Çelik Fabrikasının açılmasıyla yurtdışında üretilen yassı çelik üretimlerinin Türkiye’de üretilme sürecine de başlanmış oldu. Bu durum ülkemizde cari açığın azalması için atılmış adımlardan bir tanesi olarak görünmektedir. Ülkemize yıllık 1 milyar dolar katkıda bulunulması beklenmektedir.

2020 yılında gelen verilere göre toplamda 2 milyon ton üretim gerçekleştiren Osmaniye Demir Çelik Fabrikası, Türkiye’de ki en iyi 4 firma içerisinde yer almıştır. Tesislere yapılan tozsuzlaştırma sistemiyle çevreye yayılacak olan toz ve gaz absorbe edilmekte ve çevrenin korunması sağlanmaktadır. Avrupa Birliği standartlarında yer alan limitin yarısı kadar toz salımı yaşanmaktadır ve bu da Tosçelik için ekstra bir gurur kaynağı olmuştur.

Osmaniye’de yapılan bu tesisin tamamlanmasıyla Tosyalı Grubu hammaddeden son ürün olarak bilinen boru profil üretimine kadar tüm ürünler entegre şekilde kendi tesislerinde yapmaktadır. Türkiye’de bir ilki başaran Tosyalı Grup, dünyada da sayılı tesisler içerisinde kendine yer bulmuştur.

Osmaniye Demir Çelik Fabrikası İş Başvurusu

Osmaniye Demir Çelik Fabrikası iş başvurusu için bu linke tıklayınız. İstediğiniz herhangi bir bölge seçerek ve şirket adı yazarak güncel iş ilanlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Osmaniye Demir Çelik Fabrikası İş İlanları

ilanları için bu linke tıklayarak Linkedin sayfası üzerinde de açık iş pozisyonlarını görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Osmaniye Demir Çelik Fabrikası İletişim

Osmaniye Demir Çelik Fabrikası Adres Bilgisi: Barbaros Mahallesi Sütçü Yolu Caddesi No:72 Ataşehir, İstanbul
Osmaniye Demir Çelik Fabrikası Telefon: (0) 216 544 36 00
Osmaniye Demir Çelik Fabrikası Web: https://www.tosyaliholding.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu