Tekstil İş İlanları

Özak Tekstil İş İlanları ve Personel Alımı

Özak Tekstil iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler. Özak Tekstil iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi insan kaynaklarına gönderebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özak Tekstil Hakkında Bilgi

Özak Tekstil ilk olarak 1985 senesinde Akbalık ailesi tarafından sektöre ilk adımını atmıştır. Kurulduğu günden bu yana devamlı olarak daha iyisini hedeflemekte, büyümeyi her zaman için sürdürülebilir kılma ve yenilikçi bir anlayış ile her zaman için sektörde en nitelikli üretimi yapma çabası ile faaliyete devam etmektedir. Başarılı bir ticari kariyere sahip olan ve başarı grafiğini daha da yükseltmekte olan Özak Tekstil sahip olduğu değerleri ve çalışma azmi ile birlikte ülkemizin halihazırda üretim yapmakta olan hazır giyim üretici firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Özak Tekstil potansiyelini her geçen gün daha da büyütmektedir. Toplamda mevcut durumda 2100 kişi için istihdam olanağı sağlamaktadır. 250 kişilik bir yönetim kadrosuna sahiptir. Yönetimden çalışanlarına kadar Özak Tekstil bünyesinde çalışan herkes sektörde bilgi donanımı ve tecrübe açısından oldukça başarılı insanlar arasından seçilmiştir. Üretimin yapılmakta olduğu 48 bin metrekarelik kapalı bir üretim tesisi bulunmaktadır.

Özak Tekstil Grup Başkanı Urfi Akbalık yönetiminde ve profesyonel bir ekip ile faaliyet göstermektedir. Yapmakta olduğu tekstil ve hazır giyim ürünlerinde çeşitlilik çok fazladır. Bu da tercih edilme oranını artıdan bir faktör. Yapmakta olduğu üretimler sayesinde ülkemiz için tekstil alanında bir dev olmasının yanında dünya çapında da faaliyetler göstermektedir. Özak Tekstil yerel piyasa için İstanbul, Malatya ve Şanlıurfa illerinde bulunan fabrikaları ile hizmet verir. Ayrıca uluslararası piyasada da ciddi oranlarda ihracat yapmaktadır. Yıllık olarak yapmış olduğu ihracat 6.500.000 rakamlarını bulmaktadır.

Özak Tekstil kendi içerisinde de oldukça dinamik bir yapıya sahiptir. Özellikle yönetici adaylarını yetiştirme amacı ile gerçekleştirilen program benzer kuruluşlara emsal teşkil edecek niteliktedir. Yöneticiler tarafından çalışanlar arasından seçilen aday adayları belirli bir eğitim programı sürecinden geçerler ve sonuçta başarılı olan çalışanlar için yönetici olma kapıları açılmış olur. Bu sayede çalışanlar tarafından alınan verim de artırılmaktadır. Bu tarz uygulamalar ile fabrika çalışanlarının motivasyonu da sağlanmaktadır. Farklı program ve uygulamalara önem veren Özak Tekstil başarısını kendi içerisindeki bu dinamik yapıya da borçludur.

Özak Tekstil İş Başvurusu

Özak Tekstil iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfadaki iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi Özak Tekstil insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz. Olumlu karşılandığı ya da iş ihtiyacı olduğu durumda sizinle iş görüşmesi için iletişime geçilecektir.

Özak Tekstil İş İlanları

Özak Tekstil iş ilanları için buraya tıklayınız. Özak Holdinge bağlı bir iştirak olan Özak Tekstil iş ilanlarını Linkedin üzerinde görüntüleyebilir ve firmada çalışan diğer personelleri görebilirsiniz.

Özak Tekstil İletişim Bilgileri

Özak Tekstil Adres Bilgisi: İkitelli Organize Sanayi Mah. 10 Cadde No: 7/D 34 Portall Plaza 34490 Başakşehir / İstanbul
Özak Tekstil Malatya Fabrikası: 2. Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde No:15 Malatya
Özak Tekstil Şanlıurfa Fabrikası: 1. Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. No: 4 Şanlıurfa
Özak Tekstil Telefon Numarası: (0212) 486 0505
Özak Tekstil E-posta Adresi: info@ozaktekstil.com.tr
Özak Tekstil Web Sitesi: http://www.ozaktekstil.com.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu