Fabrika İş İlanları

Özbelsan İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Özbelsan iş başvurusu nasıl yapılır? Özbelsan personel ve işçi alımı yapıyor mu? Özbelsan Ekmek Fabrikası, Beton Fabrikası ve Kent Mobilya fabrikalarında çalışmak ve kariyer yapmak için gerekli olan şartlar.

Özbelsan Hakkında Bilgi

1979 senesinde Sivas’ta kurulmuş olan Özbelsan Anonim Şirketi bünyesinde çok farklı faaliyet alanları bulundurmaktadır. Ekmek fabrikası ile ciddi bir üretim kapasitesine sahip olan Özbelsan A.Ş. Sivas halkının ekmek ihtiyacına ciddi manada cevap vermektedir. Kendi bünyesinde yer alan araç filoları ile birlikte kendi üretmiş olduğu ekmekleri kendi olanakları ile birlikte dağıtmaktadır. Üretilmekte olan ürünlerin kaliteli ve nitelikli şekilde üretilmesi için tüm gıda çalışmaları gerçekleştirilmekte ve halkın nitelikli, sağlıklı tüketim yapması için tüm imkanlar kullanılmaktadır.

Özbelsan faaliyet alanlarından diğer bir tanesi de inşaat sektörüdür. Bu sektörde gerçek manada büyük ve iddialı projelere imza atılmaktadır. Sivas şehir merkezinde bulunan toplu konut projeleri ile birlikte Özbelsan İnşaat başarısını Sivas’a kanıtlamış durumdadır. İnşaat alanında gösterilen başarı ile özellikle şehirde az sayıda bulunan kapsamlı projelere imza atılmıştır. Bu güne dek yapılan çeşitli projelere daha yeni projeler de eklenmeye devam etmektedir.

İnşaat sektörünün bir uzantısı olarak ise beton alanında da atılımlar gerçekleştirilmiştir. Özbelsan Beton hem Özbelsan İnşaat bünyesinde gerçekleştirilen inşaat faaliyetlerinin beton ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hem de diğer firmaların ve halkın ihtiyaçlarını gidermeye yönelik olarak üretim ve uygulamaya devam etmektedir. Kaliteli malzeme ve kaliteli ekipman anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren Özbelsan Beton kaliteyi devamlı olarak yukarı taşımayı hedeflemektedir.

Özbelsan A.Ş. faaliyet alanları içerisinde kent mobilyalarının üretimi de yer almaktadır. Şehrin birçok yerinde kent mobilyalarının üretimini Özbelsan gerçekleştirmiştir. Ayrıca bununla birlikte çevre düzenlemeleri de Özbelsan tarafından yürütülen faaliyet alanları arasında yer almaktadır. Park, bahçe ve mezarlıkların düzenlenmesinde halkın beğenisini alan güzellikte çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Çeşitli taahhüt işlemleri de yapılmaktadır. Taahhüt işlemlerinin yanında ayrıca işçilik alanında da hizmet verilmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu ciddi kapasitesini doğru kullanan ve kaliteyi ön planda tutan Özbelsan yer aldığı her sektörde en başarılı olmayı hedeflemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. İnsan ekseninde çalışmalarını sürdüren Özbelsan Anonim Şirketi insana yönelik çalışmalarında insan sağlığı ve aynı zamanda çevreyi de göz önünde bulundurmaktadır.

Özbelsan İş Başvurusu

Özbelsan iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada iş başvurusu ile alakalı bilgiler alabilir veya iletişim numaralarından Özbelsan insan kaynakları departmanına bağlayarak nasıl iş başvurusu yapılacağı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Özbelsan İş İlanları

Özbelsan iş ilanları için buraya tıklayınız. Özbelsan Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını, personel alımı ve personel maaşları gibi bilgileri bulabilirsiniz. Özbelsan şirketinde çalışan diğer personellerle iletişim kurabilirsiniz.

Sivas Özbelsan Personel Alımı 2022

Sivas Özbelsan 2022 yılında personel alımı yapmaya devam etmektedir. Üst kısımda verdiğimiz 2 farklı iş başvuru seçeneğinden birini seçerek online olarak cv dosyanızı gönderebilirsiniz.

Sivas Özbelsan İşçi Alımı

Sivas Özbelsan işçi alımı ve online iş başvuru formu için üst kısımda verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz. Firmaya direk giderek başvuru yapabileceğiniz gibi internet ortamı üzerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özbelsan İletişim Bilgileri

Özbelsan Adres Bilgisi: Şeyh Şamil Mahallesi Göktürk Caddesi No:30 SİVAS
Özbelsan Telefon Numarası: +90 346 211 3451
Özbelsan Web Sitesi: http://www.ozbelsan.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu