Tekstil İş İlanları

Özcanlar Tekstil İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Özcanlar Tekstil iş başvurusu için insan kaynakları sayfasında bulunan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Çerkezköy Özcanlar Tekstil iş ilanları ve kariyer olanakları için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Özcanlar Tekstil Hakkında Bilgi

Özcanlar Tekstil ilk olarak 1974 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Bu sayede sektörde uzun yıllardır tecrübe biriktiren firma sürekli olarak artış gösteren kapasitesi ve yaptığı işler sayesinde yeni atılımlara ihtiyaç duymuştur. Bununla birlikte Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 366 bin metrekarelik bir alan içerisinde büyük bir entegre tesis hayata geçirmiştir. Bu tesiste çok sayıda çeşidin üretimi yapılmaktadır. Bu sayede Özcanlar Tekstil sahip olduğu markayı daha da tanınır hale getirmeyi başarmıştır.

Özcanlar Tekstil üretimden önce araştırma ve geliştirme faaliyetlerine de çok büyük bir önem vermektedir. Ar – Ge ve Ür  – Ge merkezlerinde bu şekilde çalışmalar sürdürmekte, tekstil sektöründe yeni her ne varsa bunları değerlendirerek senkronize şekilde hayata geçirmektedir. Alanında tamamen başarılı ve tecrübeli çalışanlar sayesinde tüm tasarım ve geliştirme işlemleri bu merkezler dahilinde sürdürülür. Teknolojik olarak gerçekleşen yenilikler de burada yakından takip edilir. Özcanlar Tekstil teknolojik imkanları da mümkün olduğu kadar aktif şekilde kullanmaktadır.

Özcanlar Tekstil ülkemizde tekstil alanında kendi markasını kanıtlamış bir durumdadır. Ancak sadece ülkemiz sınırlarında kalmayan Özcanlar Tekstil dış pazara da açılmıştır. Özellikle yaptığı sürekli ve nitelikli ihracatlar sayesinde dış pazarda da etkin bir rol almaktadır. Dünya çapında tekstilde ülkemizin konumunu temsil eden Özcanlar Tekstil faaliyet alanını ve ihracat yaptığı ülkelerin sayısını da artırmaya devam etmektedir.

Özcanlar Tekstil sahip olduğu bu yüksek başarıyı elbette ki kurulduğu günden bu yana değer verdiği bazı önemli noktalara borçludur. Özellikle müşteri odaklı olan hizmet anlayışı ile müşterilerin memnun olabilmesi ve güven duyması için elinden geleni yapmaktadır. Elbette bunların yanında sunmuş olduğu kalite de olmazsa olmaz noktaların başında gelmektedir.

Dev tesislerinde elyaftan kumaşa sayısız çeşit üretimi yapan Özcanlar Tekstil kalite noktasında da emsallerinden açık ara fark yaratmaktadır. Özcanlar Tekstil bünyesinde çalışan her birey kurum prensiplerinin ve kalite politikasının bilincinde olarak etkili bir çalışma sürdürmektedir. Birçok kişiye istihdam sağlamakta olan firma aynı zamanda yapmış olduğu ihracat rakamları ile ülke ekonomisini de kalkındırmaktadır.

Özcanlar Tekstil İş Başvurusu

Özcanlar Tekstil iş başvurusu için buraya tıklayınız. Özcanlar Tekstil iş başvuru formunu doldurduktan sonra firma insan kaynakları sizinle iletişime geçecek ve iş görüşmesi yapacaktır.

Özcanlar Tekstil İş İlanları

Özcanlar Tekstil iş ilanları için buraya tıklayınız. Özcanlar Tekstil Linkedin sayfasından firmanın iş ilanlarını görebilirsiniz. Linkedin ağı üzerinden firmayla alakalı ekstra bilgilerde edinebilirsiniz.

Özcanlar Tekstil İletişim Bilgileri

Özcanlar Tekstil Adres Bilgisi: Yıldırım Beyazıt Mah. Çerkezköy O.S.B. 28.Sokak No:2 59500 Çerkezköy Tekirdağ
Özcanlar Tekstil Telefon Numarası: +90 (282) 736 25 00
Özcanlar Tekstil Web Sitesi: https://www.ozcanlartekstil.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar şuan İstanbul dan ikamet ediyorum ama Çerkezköy köy taraflarına gelmeyi düşünüyorum bende tektilde çalışıyorum dokuma makinelerinde +desencilik yapıyorum şuan tafsiye üzerine size yazıyorum bana uygun bir iş olanağınız varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu