Hastane İş İlanları

Özel Çankaya Tıp Merkezi İş Başvurusu

Özel Çankaya Tıp Merkezi iş başvurusu yapmak için hastanenin insan kaynakları sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi yükleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çankaya Tıp Merkezi Hakkında Bilgi

Çankaya Tıp Merkezi 2010 senesinden bu yana sağlık alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu yer olan İzmir için kurulduğu günden bu yana nitelikli ve profesyonel sağlık hizmetleri alanında faaliyet gösteren Çankaya Tıp Merkezi sağlık alanında yenilikçi çalışmalarını sürdürmektedir.

Özel Çankaya Tıp Merkezi birçok sağlık alanında hakkında söz edilir faaliyet göstermektedir. Özellikle sahip olduğu profesyonel doktorları ve kaliteli, tecrübeli sağlık personeli ve olanakları ile İzmirliler tarafından tercih edilmektedir.

Çankaya Tıp Merkezi : Estetik Alanında Başarılar
Çankaya Tıp Merkezi özellikle bazı alanlardaki çalışmaları ile daha da öne çıkmaktadır. Bunların başında estetik alandaki faaliyetleri gelmektedir. Estetik operasyonlar söz konusu ise İzmir için en çok tercih edilen hastane ve tıp merkezleri içinde Çankaya Tıp Merkezi de yer almaktadır.

Bu alanda başarı ile yürütülen operasyonların başında meme estetiği, göz kapağı estetiği, burun estetiği ve ameliyatsız yüz germe estetiği operasyonları gelmektedir. Estetik çalışmalarda doğal ve etkileyici sonuçlar elde eden doktorlar ve ekipleri sayesinde kendi ismini her geçen gün daha ileriye taşımaya devam etmektedir.

Çankaya Tıp Merkezi : Kadın Hastalıkları ve Doğum
Diğer sağlık alanlarında da Çankaya Tıp Merkezi başarılı sağlık hizmetleri vermeye ve etkili tedaviler yürütmeye devam etmektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında İzmirli kadınlar tarafından tercih edilen bir kurum olduğunu söyleyebiliriz.

Akupunktur Hizmeti: Bunun dışında akupunktur Çankaya Tıp Merkezini tercih edenlerin öncelikleri arasında yer alıyor. Çok farklı hastalık alanlarında çözüme götüren bir alternatif tedavi yöntemi olan akupunktur uzman kişiler tarafından uygulanmaya devam ediyor.

Beslenme ve Diyetetik
Genel sağlık bölümlerinin başarı ile çalıştığı kurumun ayrıca Beslenme ve Diyetetik alanında da tercih edilir bir yeri var. Çankaya Tıp Merkezi hastalarına gerek teşhis gerek tedavi aşamasında nitelikli şekilde sonuca ulaştırmayı hedefliyor.

Fiziksel olanakları açısından da Çankaya Tıp Merkezi hastaları rahatlatacak ve onlara yardımcı olacak şekilde tasarlanmış. Hijyene de yüksek önem verilen Tıp Merkezinde hastalara güvenli bir ortam sağlanmak adına gerektiğinde dezenfektasyon işlemleri ile ferah ve temiz bir ortam oluşturuluyor.

Çankaya Tıp Merkezi İş Başvurusu

Çankaya Tıp Merkezi iş başvurusu için buraya tıklayınız ve açılan sayfada cv bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayın. Personel ihtiyacı duyulduğunda başvuru yapan adaylar arasından seçilen adaylarla iş görüşmesi yapılacak ve bu adaylar mülakata davet edilecek. Mülakat sonrası başarılı olan Çankaya Tıp Merkezinde kariyerlerini sürdürebilirler.

Çankaya Tıp Merkezi İş İlanları

Çankaya Tıp Merkezi iş ilanları için Linkedin sayfasını kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak Linkedin üzerinden güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. İş başvurusu için üst kısımda verdiğimiz linke tıklayın. Direk olarak Çankaya Tıp Merkezi insan kaynakları sayfasından başvuru yapmanızı öneririz.

Çankaya Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Gazi Blv. No: 56-58 Çankaya / İZMİR
Telefon Numarası: 0232 425 31 31
E-posta: info@cankayatip.com
Web Sitesi: https://www.cankayatip.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu