Holding İş İlanları

Özgörkey İş İlanları ve Kariyer Olanakları

Özgörkey iş başvurusu için firmanın insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Özgörkey iş ilanları ve açık iş pozisyonlarını takip edebilirsiniz.

Özgörkey Firması Hakkında Bilgi

Bir şirketler grubu olan Özgörkey ilk defa 1951 senesinde kurulmuştur. Gelişimini sürekli devam ettiren ve farklı şirketlerden  oluşan Özgörkey 1968 senesi ve 1998 seneleri arasında 30 sene boyunca Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgelerinde Coca Cola şirketinin üretmiş olduğu ürünlerin üretimini, satış, pazarlama ve dağıtım işlemlerini gerçekleştirmektedir. 1998 senesine gelindiğinde sürdürmüş olduğu faaliyetler arasında büyük bir paydaya sahip olan Özgörkey bu tarihte dondurulmuş gıda üzerine üretim yapan bir tesis inşaatı başlatmış ve 2000 senesinde ise faaliyete geçirmiştir. Feast markası ile üretime başlanan bu Tesis Torbalı’da yer almaktadır. Feast isimli marka derin dondurulmuş olan patates, sebze ve meyve alanında üretim yapmaktadır.

Özgörkey Şirketler Grubu içerisinde yer alan iddialı kuruluşlardan bir tanesi de Özgörkey Otomotiv’dir. BMW, Land Rover ve Mini araba markalarının Türkiye’de yer alan distribütörü olan Borusan Otomotiv 2001 senesinde Özgörkey Otomotiv olarak faaliyete geçmiştir. Yetkili satıcı ve servis olarak hizmet vermeye devam eden Özgörkey Otomotiv otomobillerin satışını gerçekleştirmekte ve daha sonrasında müşterilerin ihtiyaç duyacağı tüm satış sonrası hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

2003 senesinde ise Özgörkey Şirketler Grubu adı altında bir faaliyet alanı daha açılmış ve Öztar Tohumculuk da grup bünyesine katılmıştır. Öztar tohumculuk ve tarım ürünleri alanında üretim yapmaktadır. Bu şirket de tohumculuk alanında yenilikçi ve modern teknolojileri kullanarak araştırma ve geliştirme faaliyetleri sürdürmekte ve nitelikli tohum üretimi yapmaktadır. Tohum alanında atılan adımın bir süre sonra 2006 senesinde Özgörkey Laundry Antalya’da faaliyet vermeye başlamıştır.

2008 senesinde Feast perakende sektörüne adım atmış, 2011 senesinde Key Hotel İzmir’de Merkez Bankasının eski binasında yapılan restorasyon işleminin ardından faaliyete açılmıştır. İlerleyen yıllarda ise Özgörkey bünyesinde Feast markası olan Cake Studio, Atakey Patates faaliyete geçmiştir. Özgörkey bünyesinde bulundurduğu farklı sektörlerde yer alan şirketleri ve markaları ile ilgili sektörlerdeki varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Özgörkey bu başarısını kurulmuş olduğu dünden bu yana büyüme hedefini süreklilik olacak şekilde devam ettirmektedir. Bu sayede ilerleyen yıllarda daha da ileriye gidecektir.

Özgörkey İş Başvurusu

Özgörkey iş başvurusu için buraya tıklayınız. Özgörkey Holding insan kaynakları ve kariyer sayfasında online iş başvuru formu bulunmaktadır. Verdiğimiz linke tıklarak özgeçmiş bilgilerinizi girebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özgörkey İş İlanları

Özgörkey iş ilanları için buraya tıklayınız. Açılan sayfada açık iş pozisyonlarını görebilir ve direk olarak bu pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak firmanın Linkedin sayfasından da iş ilanlarını takip edebilir ve etkileşim kurabilirsiniz.

Özgörkey İletişim Bilgileri

Özgörkey Adres Bilgisi: A.O.S.B. 10034 Sokak No: 8 Çiğli / İZMİR
Özgörkey Telefon Numarası: 0232 328 33 45
Özgörkey Web Sitesi: https://www.ozgorkeyholding.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu