Özhan Market İş Başvurusu

Özhan Market iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Özhan Market insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Özhan Market İş Başvurusu

Özhan Market iş başvurusu nasıl yapılır? Özhan Market iş ilanları için insan kaynakları sayfasına girebilir ve açık iş pozisyonlarını inceleyebilirsiniz.

Özhan Market Hakkında Bilgi
Nevzat Özhan tarafından 1963 senesinde Yenisölözde bir bakkal dükkanı olarak ilk temelleri atılmış ve hizmet sektöründe faaliyetlere başlanmıştır. Küçük bir bakkal dükkanı iken bile çevre halkın güveni kısa sürede kazanılmış ve bu sayede daha büyük bir kuruluşun temel taşları yavaş yavaş oluşmaya başlamıştı. İlerleyen yıllarda Nevzat Özhan’ın çocuklarının da bu amaç uğrunda mantıklı adımlar atması ile birlikte Özhan Market Bursa’ya taşınmış ve Bursa’nın yerli sermaye ve bölge halkından biri tarafından kurulmuş olan ilk yerel marketi olma özelliğine sahip olmuştur.

İlk etapta küçük ve kısıtlı imkanlar ile hizmet hayatına başlasa da yıllar içerisinde Özhan Market Bursa halkının ilgi ve takdirini, aynı zamanda da güvenini kazanmıştır. Bu sayede çıtayı hep daha da yükseğe taşıyan Özhan Market kısa zamanda büyüme hedeflerini gerçekleştirmeyi başarır.

Bu sayede kurulduğu günden bu yana pozitif bir ivme ile büyümeye devam eden Özhan market halihazırda 40 dan fazla şubesi ile hizmet vermektedir. Bu şubelerde toplam 900’ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır. 55 yıllık deneyimini ürün çeşitliliği ile de bir araya getirerek 20 binden fazla ürün çeşidini halkla buluşturmaya devam etmektedir. Devamlı büyüme ve kendini, niteliğini geliştirme hedefi ile bundan çok daha iyi yerlere gelmesi muhtemel olacaktır. Sosyal sorumluluk projelerine de önem veren Özhan Market sık sık bu alanda sosyal projelerine imza atmaktadır.

Özhan Market ürün çeşitliliği ve kalitesine çok önem verir. Özellikle bunları piyasada olabilecek en iyi fiyatlara satışa çıkararak bütçesini düşünen halkın tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Özhan Market sürekli olarak farklı ürün gruplarında indirimler yapar. Mağazalardan hizmet alabileceğiniz gibi online olarak da sipariş verme imkanına sahipsiniz. Özhan Market internet sitesi üzerinde yer alan online sipariş bölümüne tıklayarak satın almak istediğiniz ürünleri ve fiyatlarını görüntüleyebilir ve bunlardan istediklerinizi sipariş edebilirsiniz. Evinizden hiç çıkmadan ve poşet taşımanıza gerek kalmadan ihtiyaç duyduğunuz her şey kısa sürede kapınıza kadar gelecektir. Özhan kart çıkartarak indirimlerden ve cazip fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.

Özhan Market İş Başvurusu
Özhan Market iş başvurusu için buraya tıklayınız. Özhan Market kariyer sayfasına girdiğinizde güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Seçeceğiniz açık iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özhan Market İş İlanları
Özhan Market iş ilanları için buraya tıklayınız. Açılan sayfada açık iş ilanlarını görebilir ve size uygun iş ilanına anında başvuru yapabilirsiniz.

Özhan Marketler Zinciri iş ilanları, personel maaşları ve çalışanlarla iletişime geçmek için Linkedin ağını da kullanabilirsiniz. Özhan Market Linkedin sayfası için buraya tıklayınız.

Özhan Market İletişim Bilgileri
Özhan Market Adres Bilgisi: Özhan Marketler Zinciri - NOSAB N.309 Sk. No:2 Nilüfer / BURSA
Özhan Market Telefon Numarası: 0 850 466 69 46
Özhan Market Web Sitesi: https://kurumsal.ozhan.com.tr/