Ulaşım Sektörü İş İlanları

Özkaymak İş Başvurusu

Özkaymak iş başvurusu nasıl yapılır? Özkaymak iş ilanları ve kariyer olanakları hakkında bilgi almak için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Özkaymak Hakkında Bilgi

Tarihi 1960 yıllarına dayanan Özkaymak faaliyetlerine Karayollarında taşımacılık üzerine başlamıştır. Hem yük taşımacılığı hem de yolcu taşımacılığı alanında faaliyetler gösterilmektedir. Kurulduğu günden bu yana geçen 60 yıllık süre içerisinde faaliyetlerini daha da genişleten ve geliştiren Özkaymak çıtayı hep daha yükseğe koyarak kendini daha ileri taşıma yolunda ilerlemektedir.

Özkaymak bugün ülke çapında büyük bir faaliyet alanına sahiptir. Büyük yapısının içerisinde toplamda 3500 kişilik bir hizmet kadrosuna sahiptir. Yolcu taşımacılığı faaliyetlerini geliştirmiş ve günlük olarak ortalama 5 bin yolcunun taşınması Özkaymak tarafından gerçekleştirilmektedir.

Özkaymak sadece yük ve yolcu taşımacılığı alanında değil farklı alanlarda da hizmet vermektedir. 1974 senesinde Konya’da kurulan Özkaymak Park Otel turizm alanında da etkili bir yatırım olmuştur. Özellikle Konya’nın belgeli şekilde kurulmuş olan ilk konaklama tesisi olma özelliğini taşımaktadır. İlerleyen yıllarda yine turizm alanında farklı Özkaymak yatırımları gerçekleştirilmiştir.

Konya’da yapılan yatırımdan sonra Antalya, Kemer, Alanya’da da tesisler açılmıştır. 5 ve 4 yıldızlı bu 5 tesis ve Konya’da yer alan 2 tesis ile birlikte turizm alanındaki faaliyetler de epey geliştirilmiştir. Turizm alanında yapılan atılımların büyümesi ile birlikte ülke ekonomisine de olumlu katkılar sağlanmaktadır. 3500 yatak kapasitesine ulaşılması ile birlikte ülkemizde bulunan zincir oteller içerisinde ilk onda yer alma şansı elde edilmiştir.

Turizm alanından sonra Özkaymak sanayi ve maden sektöründe de atılımlarda bulunmuştur. Ülkemiz için oldukça önemli olan Krom – Magnezit ve Refrakter üretimi alanlarında çalışmalara başlanmıştır. Bundan sonra gerçekleşen diğer bir atılım da otomobil sektöründe olmuştur.

Peugeot, Opel ve Citroen markalarının dünya çapında 2. Ve ülkemizde ilk ve tek satış, yedek parça ve servis ana bayiliği açılmıştır. Konya ve çevresinde yapılan bu girişim de etkin bir şekilde çalışmaktadır. Tv yayıncılık, bayilikler, sigorta acenteliği gibi alanlarda da Konya halkına hizmette bulunan Özkaymak içerisinde bulunduğu bu sektörlerde halka en iyi hizmeti verebilmek için ciddi bir çaba sarf etmektedir. Nitelikli hizmetleri ile birlikte halka hizmet eden Özkaymak ülke ekonomisi için de katkı sağlamaktadır.

Özkaymak İş Başvurusu

Özkaymak iş başvurusu için buraya tıklayınız. Firma mail adresi üzerinden cv bilgilerinizi gönderebilir ya da iletişim numaralarından insan kaynaklarına ulaşarak nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Özkaymak İletişim Bilgileri

Özkaymak Adres Bilgisi: Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 23-24 Selçuklu / KONYA
Özkaymak Telefon Numarası: 444 42 06
Özkaymak Web Sitesi: https://www.ozkaymak.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu