Fabrika İş İlanları

Öznur Kablo İş İlanları ve Online Başvuru

Öznur Kablo iş başvurusu ve kariyer olanakları. Öznur Kablo insan kaynakları sayfası üzerinden iş ilanlarını listeleyebilir ve iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Öznur Kablo Hakkında Bilgi

Türkiye’nin kablo firmaları arasında öncü bir konuma sahip olan Öznur Kablo 1989 senesinde kurulmuş ve bu güne kadar sürekli artan bir grafik ile hizmetlerine devam etmektedir. Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir firma olan Öznur Kablo pozitif bir ivme ile büyümüş ve bu günkü etkili konumuna kavuşmuştur. Öznur Kablo kendi faaliyet alanında göstermiş olduğu işlemler ile kalite yönetim ve güvenlik belgelerini de bulundurmaktadır. Öznur Kablo sahip olduğu müşteri memnuniyeti prensibi ile birlikte kendi müşterilerine her zaman için daha güvenli ve daha kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Bu sayede müşterilerini her zaman memnun etmektedir.

Kurulduğundan yana sürekli olarak büyüme hedefiyle hareket eden Öznur Kablo 1999 senesinde Çerkezköy’de 110 bin metrekarelik açık alan üzerinde yatırım gerçekleştirmiştir. 2006 senesinde 20 bin metrekarelik kapalı alanı ile yeni bir fabrika daha kurmuştur. 2007 senesinde ise Amerika’dan temin ettikleri ile 5 bin metrekarelik kapalı alanda bakır filmaşin tesisini hayata geçirmiştir. Yılda 70 bin ton üretim kapasitesi ile birlikte bu atılım Öznur Kablo’yu bu alanda üretim yapmakta olan lider firma konumuna yükseltmiştir.

Sürekli olarak yatırımlar yapmaya ve büyümeye devam eden Öznur Kablo 2015 senesinde 25 bin metrekarelik kapalı alan üzerinde 4. Büyük fabrikasını da kurmuştur. Burada da farklı ürünleri büyük kapasite ile üreten Öznur Kablo 70 bin metrekarelik kapalı alandaki yatırımlarının hayata geçmesi ile birlikte senelik olarak 70 bin ton bakır filmaşin üretimi ve senelik olarak 15 bin ton alüminyum filmaşin tel çekme üretim kapasitesine ulaşmıştır. Bu da Öznur Kablo’nun ülkemizde bulunan üreticiler arasında en büyüklerden biri olması anlamına gelmektedir.

Yerli sermaye ile piyasaya adım atan ve kurulduğu günden bu yana devamlı olarak büyüme göstermeye devam eden Öznur Kablo atılımlarına hız kesmeden devam edecektir. Müşteri memnuniyeti, güven ve nitelikli ürün prensipleri ile sektörün önce firmalarından biri haline gelen Öznur Kablo hedeflerini daha da ileriye taşıyacaktır. İlerleyen zamanlarda sadece ülkemiz için değil, dünya çapında bilinen bir firma olacaktır.

Öznur Kablo İş Başvurusu

Öznur Kablo iş başvurusu için buraya tıklayınız. Öznur Kablo insan kaynakları sayfasında iş başvuru formu bulunmaktadır. Özgeçmiş bilgilerinizi Öznur Kablo insan kaynaklarına göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öznur Kablo İş İlanları

Öznur Kablo iş ilanları için buraya tıklayınız. Öznur Kablo Linkedin sayfası üzerinden iş ilanlarını takip edebilirsiniz ya da üst kısımda verdiğimiz link üzerinden resmi sitesine girerek açık iş pozisyonlarını inceleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öznur Kablo İletişim Bilgileri

Öznur Kablo Adres Bilgisi: Ç.O.S.B Gaziosmanpaşa Mah. 5.Cad. No:23 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Öznur Kablo Telefon Numarası: 0 282 758 31 00
Öznur Kablo Web Sitesi: https://www.oznurkablo.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu