Kamu İş İlanları

Öznur Savunma İş İlanları ve Personel Alımı

Öznur Savunma iş ilanları ve kariyer olanakları. Öznur Savunma insan kaynakları sayfası üzerinden online iş başvurusu yapabilir ve güncel iş ilanlarını listeleyerek istediğiniz bir açık pozisyona başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Öznur Savunma Hakkında Bilgi

Öznur Savunma ve Havacılık 1975 senesinde kurulmuştur. İlk kuruluş amacı talaşlı imalat alanında üretim yapmaktır. Bu şekilde sektöre giriş yapan kuruluş şimdi Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesinde 12 bin metrekarelik bir kapalı alana sahip olan tesislerinde savunma ve havacılık alanlarında üretim yapmaya devam etmektedir. Öznur Savunma ve Havacılık kurulduğu günden bu yana devamlı olarak ilerleyiş gösteren ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek buna uyum sağlamaya çalışmaktadır.

Öznur Savunma ve Havacılık ilk yıllardan itibaren müşteri portföyünü daha da genişletmeye devam etmektedir. Sadece müşteri değil aynı zamanda ürün çeşitliliğini de sürekli olarak artırmaya devam etmektedir. Artan ürün çeşitliliği ve beraberinde gelen ürün ve hizmet kalitesi zaten ileriye dönük olarak müşteri çeşitliliğini de beraberinde getirmiştir.

Günümüzde modern makineler ve 3 boyutlu şekilde CMM ölçü kontrol sistemleri ile çalışmalara devam edilmektedir. Bu sayede müşterilerin taleplerine daha etkili ve nitelikli geri dönüşler yapılmaktadır. Hali hazırda havacılık sektörü, savunma sanayi ve aynı zamanda otomotiv endüstrisi için makinelerin ve yedek parçaların üretimine devam edilmektedir. Gerçekleştirilen bu faaliyetler kapsamında 50 bin çeşit ürün senede 550 bin tane parça ile üretim yapılmaya devam edilmektedir.

Öznur Savunma ölçülerini her zaman için kalite ve hassasiyet üzerine kurmaktadır. Öznur Savunma ve Havacılık müşterilerin memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır. Kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu bilgiyi ve tecrübesini sahip olduğu kaliteli üretim anlayışı ile birleştirmiş ve sayılı markalar haline gelmiştir. Bu sayede Öznur Savunma günümüzde talaşlı üretim alanında faaliyet göstermekte olan firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Öznur Savunma ISO 9001 ve 2015, AS 9100 kalite yönetim sistem belgelerine sahiptir.

Aynı zamanda Nato ve Milli düzey için tesis güvenlik belgelerine de sahiptir. Bu belgeler ve sunduğu hizmet ile birlikte elde ettiği başarılar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Sürekli bir iyileşme ve gelişme mantığı ile hareket eden Öznur Savunma ilerleyen yıllarda da kendini sektörde daha iyi konumlarda görmeyi hedeflemektedir.

Öznur Savunma İş Başvurusu

Öznur Savunma iş başvurusu için buraya tıklayınız. Öznur Savunma insan kaynakları sayfası üzerinden online iş başvuru formuna özgeçmiş bilgilerinizi yazarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öznur Savunma İş İlanları

Öznur Savunma iş ilanları için buraya tıklayınız. Öznur Savunma Linkedin sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını ve firma çalışanlarını görebilirsiniz. Öznur Savunma iş başvurusu için üst kısımda verdiğimiz linki de kullanabilirsiniz.

Öznur Savunma İletişim Bilgileri

Öznur Savunma Adres Bilgisi: Ahi Evran Mahallesi, Anadolu Caddesi No: 19 06935 Sincan / Ankara
Öznur Savunma Telefon Numarası: +90 (312) 280 11 11
Öznur Savunma Web Sitesi: http://www.oznursavunma.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu