Market İş İlanları

Özpaş İş Başvurusu

Özpaş iş başvurusu için insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Özpaş Market personel alımı ve iş ilanları için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Özpaş Marketler Hakkında Bilgi

Özpaş market kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan, hoşgörülü bir yaklaşıma sahip, en uygun fiyatlara en kaliteli ürünleri halka ulaştırmayı hedefleyen bir çalışma prensibine sahiptir.

Sahip olduğu bu değerleri hiç unutmadan hizmete devam eden Özpaş bu değerler ışığında kendini daha da geliştirme ve başarısını daha da yükseğe taşıma hedefine sahiptir. Özpaş marketler zinciri sebze ve meyve, şarküteri, taze ve kuru gıda, temizlik ürünleri ve kişisel bakım kategorilerinde klasik bir market hizmeti vermekle birlikte kapsamlı yapısı sayesinde züccaciye, elektrikli ev aletleri ve gıda dışı ürün kategorilerinde de satış yapmaktadır.

Özpaş marketler zinciri kurulduğu tarihten bu yana hizmet kapsam ve alanını daha da genişletme hedefindedir. Bu kapsamda mevcut durumda 20 den fazla şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Özpaş markasının her zaman kaliteli ürün ve kaliteli hizmet ile birlikte anılması için tüm yönetim ve personel büyük bir özveri ile çalışır. Çalışan çok sayıdaki personel marketçilik alanında tecrübeli ve kişisel olarak da hizmet sektöründe çalışmaya uygun kişiler arasından seçilmektedir.

Özpaş ayrıca teknoloji alanındaki yenilikleri de yakından takip etmektedir. Gerek mağaza içi fiziksel koşullar gerek dijital teknoloji en son hali ile kullanılır. İnternet üzerinden ulaşılabilir olan Özpaş müşterilerine buradan gerekli bilgi ve güncellemeleri rahatlıkla paylaşır. Özellikle devamlı olarak yenilenen ürün kategorileri ve bu kategorilerde gerçekleştirilen indirim ve kampanyalar internet üzerinden müşteriler ile buluşturulur. Bu sayede müşteriler de uygun fiyatlı alışveriş yapma imkanına sahip olmaktadır.

Fiziksel koşullar söz konusu olduğunda da Özpaş çok avantajlı olmaktadır. Müşterilerin en ideal koşullarda alışveriş yapmasına olanak sağlanır. Gıda kategorilerinde satış yapılan reyonlarda uygun muhafaza koşulları tercih edilir. Nemden uzak ve gerektiği ısıda saklama koşulları tercih edilir. Son kullanma tarihi geçen ürünler asla raflarda bulunmaz ve insan sağlığını tehdit etmez. Özpaş müşterilerin görüş ve önerilerine de önem vermektedir. Gerek mağazalardan gerek internet üzerinden istek ve görüşlerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş alacaksınız.

Özpaş İş Başvurusu

Özpaş iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada yer alan iş başvuru formuna özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak cv dosyanızı yükleyebilirsiniz. Başvurunuz sonrasında iş ihtiyacı olduğu zaman sizinle iş görüşmesi için iletişime geçilecektir ve mülakatlar yapılacaktır.

Özpaş İletişim Bilgileri

Özpaş Adres Bilgisi: Arabacıalanı Mah. Şehit Mehmet Karabaşoğlu Cad. No: 2 /A SERDİVAN / SAKARYA
Özpaş Telefon Numarası: 0 264 2113100
Özpaş E-posta Adresi: bilgi@ozpasmarket.com
Özpaş Web Sitesi: http://www.ozpasmarket.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu