Gıda Sektörü İş İlanları

Özsüt İş Başvurusu

Özsüt iş başvurusu nasıl yapılır? Özsüt iş ilanları ve kariyer olanakları için sayfamızdaki bilgileri inceleyebilirsiniz. Özsüt hakkında genel bilgiler ve iletişim bilgileri.

Alt Başlıklar

Özsüt Hakkında Bilgi

Özsüt ilk olarak 1938 senesinde Sefer Urlulu tarafından kurulmuştur. Özsüt’ün temellerini ilk olarak kuruluş öncesinde bir saray ustasının yanında almış olduğu deneyimlemeler ile atmıştır. Daha sonra öğrendiklerini kendi dükkanında hayata geçirme hedefi ile Özsüt’ü kuran Sefer Usta burada deneyimlerini daha da ileri taşımayı başarmıştır. İzmir Kemeraltı’nda kurulan bu ilk dükkan o dönem büyük bir beğeni almıştır. Daha sonra oğlunun devraldığı Özsüt hizmet ağını verdiği bayilikler ile genişletmiş ve Türkiye’nin dört bir tarafına taşımıştır.

Özsüt kısa sürede tüm ülkede tanınmış ve 45 ülkede toplam 150 tane şubeye sahip olmuştur. Türkiye’de bu kadar büyürken yurtdışında da faaliyetler gösteren Özsüt farklı ülkelerde 4 adet şubeye sahiptir. Bu büyümenin ardından 2014 senesinde özel bir kuruluştan yatırım alan Özsüt faaliyetlerine devam etmektedir. İlerleyen yıllarda büyümesinden hız kesmeyen Özsüt Azerbeycan’da 3 tane şube açmıştır. Bu başarıları sayesinde müşterilerini kendine bağlayan Özsüt En İtibarlı Marka seçilmiştir.

Elde ettiği başarı ile hiçbir zaman yetinmeyen Özsüt her zaman daha iyi bir hizmet vermeyi ve daha da büyümeyi kendine hedef edinmiştir. İlerleyen yıllarda ürün yelpazesini de artırmaya devam etmiştir. Kurduğu dev üretim ağı ile ve mağazalar zincirine devamlı yeni hizmetleri ve yeni şubeleri eklemeye devam etmektedir. Bu kadar büyük bir kuruluş bünyesinde birçok kişi için de istihdam olanağı sağlamıştır. 3 binden fazla kişiyi istihdam eden Özsüt yeni şubelerin açılması ile yeni çalışanları da bünyesine katmaya devam etmektedir.

Özsüt kurulduğu zamanlarda Kazandibi üretimi ile müşterilerin damak tadına hitap ediyordu. İlerleyen yıllar ile birlikte değişik tatların da üretimine başlayan Özsüt halen daha yeni lezzet arayışlarına devam etmektedir. Özellikle Anadolu mutfağında yer alan ve unutulan birçok geleneksel lezzeti tekrar hayata geçirmeye çalışan Özsüt müşterileri için çok çeşitten oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca ürünlerin üretiminde kullandığı kaliteli malzemeler, yüksek hijyen koşulları ile birlikte nitelikli bir hizmet vermeye devam etmektedir. İlerleyen yıllar da yeni hedefleri ile büyümek Özsüt’ün idealleri arasında yer almaktadır.

Özsüt İş Başvurusu

Özsüt iş başvurusu için buraya tıklayınız. Özsüt insan kaynakları sayfasında insan kaynakları politikasını inceleyebilir ve online iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özsüt İş İlanları

Özsüt iş ilanları için buraya tıklayınız. Özsüt Linkedin üzerinden firmanın iş ilanlarını görebilir ve açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özsüt İletişim Bilgileri

Özsüt Adres Bilgisi: Ulucak Köyü Organize San. Blg. Atatürk Mah. Ankara Asfaltı No:51 Kemalpaşa / İzmir
Özsüt Telefon Numarası: 0 232 877 00 11
Özsüt E-posta Adresi: iletisim@ozsut.com.tr
Özsüt Web Sitesi: https://www.ozsut.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu