Fabrika İş İlanları

Öztaş Çorap İş İlanları

Öztaş Çorap iş ilanları ve kariyer olanakları. Öztaş Çorap iş başvurusu için firma kariyer sayfasına girebilir ve online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Öztaş Çorap Hakkında Bilgi

Öztaş Çorap ilk olarak 1958 senesinde sektöre adım atmıştır. Mazisi çok eskilere dayanan Öztaş Çorap kurucusu Habib Öztaş tarafından kurulduğu günden bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Başarısını sürekli olarak ileri taşıyan Öztaş Çorap sadece Türkiye ile yetinmemiş kısa sürede farklı ülkelere de açılmayı başarmıştır. 1984 senesinden itibaren Öztaş Çorap uluslararası çorap sektörüne de adını taşımış, birçok farklı ülkeye ihracata başlamıştır. Mevcut durumda ülkemizin önde gelen çorap ihracatçılarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Öztaş Çorap çok farklı türlerdeki çorapları üretme kapasitesine sahiptir. Müşteriden gelen farklı çorap taleplerine de cevap verebilmektedir. Çok önemli bir diğer artısı ise Türkiye’de üretim yapmakta olan firmalar arasında en geniş ve güçlü makine parkına sahip bir üretici olmasıdır. Uzun yıllar boyunca devamlı büyüme ve iyileşme süreci geçirmiş olan Öztaş Çorap şu anki geniş makine parkına ve üretim tesislerine sahip olmuştur. Öztaş Çorap teknolojik altyapısını devamlı olarak yenilemektedir. Gelişen teknolojinin arkasında kalmayan kuruluş aynı zamanda oldukça başarılı ve köklü bir yönetime sahiptir. Güçlü ve yerli bir sermayeye sahip olması da kuruluşu güçlü kılan etkenler arasında yer alır. Hem Türkiye hem de yurtdışından bu kadar talep görmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi de tüketicilerin dönemlere göre değişebilen eğilimlerine hızlı ve nitelikli karşılık verebiliyor olmasıdır. Tüm bunları bir araya getirince başarılı bir grafik elde ediliyor.

Öztaş Çorap yıllık olarak 45 milyon çift çorap üretimi yapabilecek kapasiteye sahiptir. Tüm bu üretimleri ise sadece kendine ait olan fabrikalarda gerçekleştirmektedir. Dijital teknolojiye de önem veren Öztaş Çorap kendi için geliştirmiş olduğu bilgisayar programını kullanmaktadır. Bu sayede üretimin, paketleme ve kalite kontrolün de her aşaması sistem üzerinden takip edilebilmektedir. Öztaş Çorap daha da büyüme yolunda olmakla birlikte 2006 yılından bu yana 22 bin metrekare kapalı alan üzerinde inşa ettiği tesisleri kullanmaktadır. Üretim olanakları yüksek olan bu tesislerde üretilen çoraplar profesyonel pazarlama yöntemleri ile birlikte hem ülke içine hem de farklı ülkelere gönderilmektedir.

Öztaş Çorap İş Başvurusu

Öztaş Çorap iş başvurusu için buraya tıklayınız. Öztaş Çorap kariye sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilir ve cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Öztaş Çorap İş İlanları

Öztaş Çorap iş ilanları için buraya tıklayınız. Öztaş Çorap Linkedin sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını görebilir ve firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öztaş Çorap İletişim Bilgileri

Öztaş Çorap Adres Bilgisi: Orhangazi Mh. Mercedes Bulvarı No: 7 Esenyurt İstanbul
Öztaş Çorap Telefon Numarası: 0 212 672 8170
Öztaş Çorap E-posta Adresi: info@oztas.com
Öztaş Çorap Web Sitesi: http://www.oztas.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu