Öztiryakiler İş İlanları ve İşçi Alımı

Öztiryakiler iş ilanları ve işçi alımı hakkında bilgiler. Öztiryakiler iş başvurusu için insan kaynakları sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurabilir ve cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Öztiryakiler İş İlanları ve İşçi Alımı

Öztiryakiler iş ilanları ve açık iş pozisyonları için alt kısımda verdiğimiz bilgileri inceleyebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz linkler üzerinden direk olarak Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak isimli firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öztiryakiler Hakkında Bilgi
Öztiryakiler mutfak ekipmanlarının üretimini yapan bir kuruluştur. Bu alanda Türkiye’de imalat yapan ilk firmalardan biridir. 1958 senesinden bu yana mutfak ekipmanları üretimi yapan Öztiryakiler ilk yıllarda sadece 50 metrekarelik bir alanda üretim yapmaktaydı. Yıllar içerisinde devamlı bir büyüme sürecinde olan marka şu anda 140 bin metrekarelik bir alanda üretim yapmaktadır. Toplamda 10 grup şirketi bulunan Öztiryakiler halihazırda 1300 adet çalışana da istihdam sağlamaktadır. 

Türkiye’de farklı illerde toplam 4 adet Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır. Bunun dışında 72 adet bayii ve 110 adet de yetkili servis bulunmaktadır. Geniş bir hizmet ağı bulunan Öztiryakiler endüstriyel mutfak ürünleri konusunda ülke piyasasında lider konumundadır. Bu duruma sebep olan ise elbette oldukça yaygın bir pazarlama ağına sahip olması ve satış sonrası destek konusunda etkin bir hizmet verilmesidir. Sadece Türkiye’de değil uluslararası pazara da Öztiryakiler varlığını taşımıştır. Dünyanın 5 kıtasında toplamda 100 taneden fazla ülkede yetkili servisleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca dağıtım kanalları da oldukça etkili şekilde çalışır. Tüm bu hizmet ağı ile birlikte değerlendirecek olursak Öztiryakiler dünya çapında bu sektörde faaliyet gösteren firmalar arasında ilk 15 arasına girmektedir.

Öztiryakiler tarafından üretimi yapılmakta olan ürünlerin, cihazların tüm testleri yapılmaktadır. Özellikle firma bünyesinde ama dış kaynaklı olan laboratuvar merkezlerinde yapılan bu testler ile birlikte ürünlerin ve cihazların tüm sertifika ve belgeleri alınmaktadır. Uluslararası piyasada satış yapılabilmesi ve tercih edilebilmesi için geçerli olacak şekilde 2000’den fazla ürün ve cihaz için sertifika alınmıştır ve bu sertifikalar ile pazarlaması ve ihracatı yapılmaktadır. Öztiryakile ISO 9001 Kalite, ISO 14000 Çevre, ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 22163 Demiryolu Endüstri Standardı yönetim belgelerini de almıştır. Sahip olduğu sertifika ve kalite belgeleri ile hem yurtiçi hem de yurtdışında güven kazanan Öztiryakiler ilerleyen yıllar için devam eden büyüme ve yenilikleri de hedeflemeye devam etmektedir. Öztiryakiler yapmış olduğu büyük ihracat sayesinde ülke ekonomisine de katkı sağlamaya devam etmektedir.

Öztiryakiler İş Başvurusu
Öztiryakiler iş başvurusu için buraya tıklayınız. Öztiryakiler insan kaynakları sayfasında online iş başvuru formu, personel seçme ve yerleştirme hakkında bilgiler, personel maaşları, çalışma saatleri ve işçilerin yan haklarından bahsedilmektedir.

Öztiryakiler İş İlanları
Öztiryakiler iş ilanları için buraya tıklayınız. Öztiryakiler Linkedin sayfasında firmanın güncel iş ilanlarını görebilir ve size uygun açık iş pozisyonuna iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öztiryakiler İletişim Bilgileri
Öztiryakiler Adres Bilgisi: Cumhuriyet Mah. Eski Hadımköy Yolu Cad. No.8 Bağımsız Böl. 1  34500 Büyükçekmece İstanbul
Öztiryakiler Telefon Numarası: +90 (212) 886 78 0
Öztiryakiler E-posta Adresi: info@oztiryakiler.com.tr
Öztiryakiler Web Sitesi: https://oztiryakiler.com.tr/