Hastane İş İlanları

Patnos Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Patnos Devlet Hastanesi iş başvurusu için sayfamızdaki direktifleri inceleyiniz. Ağrı Patnos Devlet Hastanesi personel alımı yapılıyor mu? Detaylar haberimizde.

Patnos Devlet Hastanesi Hakkında Kısaca Bilgi

Patnos Devlet Hastanesi, 1986 yılında Ağrı’nın Patnos ilçesinde sağlık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Ağrı merkeze 82 kilometre uzakta yer alan Patnos, 122.000 nüfusa sahip bir ilçedir.

1986 yılında açılan Patnos Devlet Hastanesi, 3 bir bina ile Patnos ilçesinde yaşayan vatandaşlara hizmet vermeye başladı. 1987 yılında toplam 20 yatak kapasitesi bulunmaktaydı ve Patnos’un nüfus artışıyla bu sayı oldukça yetersiz kalmaktaydı.

2006 yılında yakınında bulunan sağlık ocağı ve lojmanlar yıkılarak, yerlerine yeni ek bina yapılmıştır ve böylece 20 olan yatak kapasitesi 70’e çıkmıştır.

2009 yılında Bitlis yolu üzerinde yer alan 26.950 metrekarelik alana 150 yataklı yeni bir hastane için temeller atıldı. Bu hastane 2011 yılında tamamlanmış ve Patnos halkının hizmetine sokulmuştur.

Ağrı Patnos Devlet Hastanesi her geçen gün daha da büyümektedir ve bünyesine yeni binalar katarak kapasitesini arttırmaktadır. Günümüzde, sadece Patnos’un değil Ağrı’nın da en önemli sağlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Patnos Devlet Hastanesinde Ağız ve Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri, Radyoloji Hizmetleri, Ameliyathaneler, Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Endoskopi Ünitesi , Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Fizik Tedavi Hizmetleri gibi daha sayamadığımız birçok bölüm yer almaktadır. Ayrıca hastaneye gelmekte zorlanan yaşlı insanlar içinde evde bakım hizmetleri yer almaktadır.

Patnos Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Patnos Devlet Hastanesi iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Patnos Devlet Hastanesi açık iş pozisyonlarını İşkur üzerinden takip edebilirsiniz. Açılan sayfada arama bölümüne “patnos devlet hastanesi” ya da “patnos” yazarak ilanları görebilirsiniz.

Patnos Devlet Hastanesi iş ilanlarını E-Devlet üzerinden takip etmek için bu linke tıklayınız. E-Devlet üzerinden de arama bölümüne “patnos” yazarak güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Patnos Devlet Hastanesi Personel Alımı

Devlet hastanelerine direk olarak iş başvurusu yapılamadığı için dönem dönem İşkur üzerinden aramalar yapabilirsiniz. Devlet Hastaneleri personel alımı yapacağı zaman İşkur üzerinden bildiri yapmaktadır. Üst kısımdaki linklerden faydalanarak arama yapabilirsiniz.

Twitter sayfamızda Patnos Devlet Hastanesi ve diğer devlet kurumlarının personel alımı ilanlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece güncel iş ilanlarının tarihlerini kaçırmadan direk olarak iş başvurusu yapabilirsiniz. https://twitter.com/isbasvurusuyap adresinden takip edebilirsiniz.

Patnos Devlet Hastanesi İletişim

Patnos Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Bitlis Blv., 04500 Yalçınkaya Patnos Ağrı Çankaya / Ankara
Patnos Devlet Hastanesi Telefon: 0472 616 15 56
Patnos Devlet Hastanesi Web: https://patnosdh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu