Sağlık Bakanlığı Atamaları - Son Dakika Güncel 2020

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan atama haberlerini güncel olarak bu sayfadan takip edebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı atamaları ne zaman? Hastane iş ilanları ve son dakika atama haberlerinden anında haberiniz olsun.

Sağlık Bakanlığı Atamaları - Son Dakika Güncel 2020

Alt kısımdan Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak olan atamaları inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.Güncel atamalar olduğunda bu sayfa güncelenecektir.

2020 Mart : Sağlık Bakanlığı İŞKUR Üzerinden 14bin Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

T.C. Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra birimlerde çalıştırmak üzere toplamda 14.000 personel alımı yapacaktır. Bakanımız Fahrettin Koca bu hafta 32bin sağlık personel alımı müjdesini vermişti.

Hangi Kadrolara Alım Yapılacak?
- 11.000 Hemşire 1.600 ü ebe.
- 4690 sağlık teknisyeni.
- 14.000 sürekli işçi.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı ve Başvurusu Nasıl Yapılacak?
Başvurular için e-devlet sistemini ya da “esube.iskur.gov.tr” adresini kullanabilirsiniz. Yani İşkur’a gitmeden internet ortamından ya da ALO 170 Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezini arayarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Son başvuru tarihi şu an için 30 Mart olarak belirlenmiştir. Sağlık Bakanlığı İşkur işçi ilanlarını takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçları buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. Evinize herhangi bir tebligat gelmeyeceği için bu adres üzerinden takip etmeniz gerekiyor. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız ve Word dosyasını indiriniz. İndireceğiniz dosya da tüm detayları inceleyebilirsiniz.