Tekstil İş İlanları

Saka Holding Elazığ İş Başvurusu

Saka Holding Elazığ iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Saka Holding iş ilanları ve personel alımı ilanlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Saka Holding Hakkında Kısaca Bilgi

Saka Holding, 1998 yılında kurulmuştur. Bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Saka Holding, entegre tesislerinde üretimlerini son hızda sürdürmektedir.

Her geçen gün daha da büyüyen Saka Holding, iç ve dış pazarlarda satış ağını her geçen gün genişletmektedir. Piyasada lider konumda kalabilmek için her geçen gün kendini geliştiren Saka Holding, üretim yapmış olduğu fabrikasını da her geçen gün geliştirerek ve donanımsal ekipmanları en yeni teknolojilerle donatarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Saka Tekstil fabrikalarında aylık 1800 ton üretim yapılmaktadır. Her çeşit örme, boya ve baskı proseslerini üreten firma, sadece Türkiye değil tüm dünyaya satış yapmaktadır. Ülke ekonomisine katkıda bulunan Saka Holding, her geçen gün ürün yelpazesini de genişletmektedir.

Saka Holding, en kaliteli ürünleri üretmek için her zaman kendini geliştiren ve bu konularda çalışmalar yapan bir şirkettir. Bunu uluslararası yapmış olduğu ticaretle de ispatlamıştır. Saka Holding, tekstil sektöründe Türkiye’nin uluslararası rekabette üst sıralarda yer alması için öncülük eden firmalardan biri konumundadır. Sonuç olarak dünya ve Avrupa ülkelerinin tekstil sektöründe ülkemize olan bağımlılıkları artmaktadır. Bu da cari açığın kapanması ve daha fazla ihracat anlamına gelmektedir. Ülkemizin bu zor günlerde ihracat yapmak ve ülkeye döviz sokmak çok büyük önem kazanmıştır. Saka Holding’de bunu başarmak için elinden gelenin en iyisini yapan bir firmadır.

Saka Holding Elazığ İş Başvurusu

Saka Holding Elazığ iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Saka Holding insan kaynakları sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Saka Holding İletişim

Saka Holding Adres Bilgisi: Selimpaşa Merkez, 6093. Sk. 34590 Silivri İstanbul
Saka Holding Telefon: +90 212 547 08 26
Saka Holding Web: https://www.sakatekstil.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu