SKT İş Başvurusu : Online Özgeçmiş Bilgilerinizi Gönderin

SKT iş başvurusu ve kariyer imkanları hakkında bilgiler. SKT iş başvuru formu üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz. SKT iş ilanları ve firma hakkında bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

SKT İş Başvurusu : Online Özgeçmiş Bilgilerinizi Gönderin

SKT iş başvurusu ve personel, işçi alımı hakkında bilgiler. Otomotiv sektöründe yer alan SKT, bünyesine ara ara personel alımları yapmaktadır. Alt kısımda verdiğimiz SKT iş başvurusu linkleri üzerinden online başvuru yapabilirsiniz.

SKT Hakkında Bilgi
Bursa ilimizde 1955 yılında kurulan SKT, otomotiv sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Dizin Holding bünyesinde yer alan SKT, otomotiv sektöründe ülkemizde önde gelen firmalardan bir tanesidir.

SKT : Yarım Asırlık Tarih
50 yıldan fazla olan yarım asırlık tarihi ile ilkleri başaran firma olarak bilinmektedir. Ülkemizde elektrik motor üretimini ilk olarak SKT yapmıştır. Ayrıca ilk sentetik kauçuk ve yağ keçesi üretimlerini de SKT yapmıştır.

350’den Fazla Personeli Bulunmaktadır
Bursa Organize Sanayi Bölgesinde yer alan SKT toplamda 20.000 metrekare alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. 14.000 metrekare alanı kapalı olan bu alanda otomotiv sektörü üzerine hizmet vermektedir ve bünyesinde 350’den fazla personel çalışmaktadır. En yeni teknolojiyi kullanan firmanın günümüz çağına ayak uydurması başarılarını daha da arttırmaktadır.

Otomotiv Sektöründe Yenilikçi
Piyasadaki gelişmeleri her zaman takip eden firma AR-GE’ye de büyük önem vermektedir. Uzman mühendis kadrosu, otomotiv dünyasında olan biten gelişmeleri yakından takip eder ve ülkemizde başarılması zor olan ve imal edilmekte zorlanılan ürünlerin üretimini yapmak için gerekli ekibi ve makine parkını kurar.

SKT : Üretim
Esnek üretim ve planlama sayesinde müşterilerin taleplerine her zaman en iyi şekilde karşılık verilir. Satışların yaklaşık yüzde 60’lık kısmı OEM ve OES’lere yapılmaktadır. Diğer %40’lık kısmı ise yedek parça dağıtım kanalları kullanılarak Aftermarket’e gerçekleşmektedir.

Tübitak Destekli Üretim
2015 yılında Araştırma Geliştirme faaliyetlerine hız vermiştir. Bir çok projesi Tübitak tarafından desteklenmektedir. Ürünlerde kullanılacak olan kauçuk karışımları son teknoloji kalite kontrol testleri ile üretilmektedir. Ayrıca üretilen ürünler belli arayla malzeme laboratuvarlarında kontrol edilmektedir.

SKT : İhracat
SKT tesislerinde yapılan üretimlerin %50’si yabancı ülkelere ihraç edilmektedir. Böylece ülke ekonomimize de katkı sağlanmaktadır.

SKT Staj Başvurusu
Öğrenciler içinde SKT’de staj şansı var. Staj başvuruları en geç Nisan ayının sonuna kadar yapılmalıdır. SKT staj başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SKT İş Başvurusu
SKT iş başvurusu için resmi web site üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi doldurabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. CV bilgilerinizi SKT insan kaynakları departmanına göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firma düzenli aralıklarla bünyesine işçi alımı, personel alımı, mavi ve beyaz yaka personel alımı yapmaktadır. SKT iş başvurusu için buraya tıklayınız.

SKT İş İlanları
SKT iş ilanlarını güncel olarak Linkedin üzerinden de takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak Linkedin sayfasına ulaşabilirsiniz.

SKT İletişim
Adres: BOSB, Ali Osman Sönmez Bulvarı No:17 16140 Bursa
Telefon: +90 (224) 243 41 00
Faks: info@skt.com.tr